Олімпіада з української мови та літератури

2017-11-11

/Files/images/novini/ukr_mova/00_олімп_укр_17.JPG

12 листопада 2017 року на базі нашої школи відбувся ІІ (районний) етап олімпіади з української мови та літератури. У ньому взяли участь 296 учнів 7-11-х класів. Оскільки захід був приурочений до Дня писемності, то панувала на ньому особлива натхненна атмосфера поваги до слова. Учасники та переможці проявили обізнаність у царині рідної мови та літератури, виявили свої знання та творчі здібності. Ми висловлюємо вдячність учасникам та вважаємо, що головним переможцем олімпіади стало Слово, а головним надбанням – зацікавленість до його подальшого вивчення. Також варто відзначити високий професійний рівень та компетентність членів журі, які перевіряли роботи учасників.