• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Список переможців Всеукраїнської учнівських олімпіад 2016-2017 н.р.

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Предмет Олімпіади МАН Клас Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
район місто район місто
1. Яретик Микола Миколайович 2+1+3+5=11 3+4=7 Всього-19 Історія ІІ 10-Б Видаш Ольга Ярославівна
Заруб. літ. ІІІ Тимошенко Катерина Олександрівна
МАН Секція історичне краєзнавство І І Видаш О. Я.
Команда КВК І район Єфанова Юлія Тарасівна
Район етап театра «Срібне джерело» Гранпрі Єфанова Юлія Тарасівна
2. Нечай Марія Андріївна 1+2+3+3=9 3+4=7 Всього:16 Біологія III 10-А Калашникова Людмила Миколаївна
Інф.технол ІІ Дідковська Надія Василівна
МАН секція Геометрія І ІІІ місто Хлоп’яча Тетяна В’ячеславівна
Команда КВК І район Єфанова Юлія Тарасівна
Район етап театра «Ср.джерело» Гранпрі Єфанова Юлія Тарасівна
3. Кислюк Ольга Вікторівна 2+3+3+4=12 Укр.мова ІІ 7-А Король Ольга Миколаївна
Конкурс П.Яцика І ІІ Король Ольга Миколаївна
Конкурс Шевченка І Король Ольга Миколаївна
4. Тікіч Анастасія Максимівна 2+3+4=11 Конкурс П.Яцика ІІ 7-А Король Ольга Миколаївна
Команда КВК І район Єфанова Юлія Тарасівна
Район етап театра «Ср.джерело» Гранпрі Єфанова Юлія Тарасівна
5. Голубчик Денис Сергійович 1+3+1+2+3=10 Укр.мова ІІІ 9-А Король Ольга Миколаївна
Біологія I Волошко Раїса Павлівна
Правознавсво ІІІ Савченко Микола Іванович
Конкурс П.Яцика ІІ ІІІ Король Ольга Миколаївна
6. Маляренко Яна Валеріївна 2+3+3+2=10 Хімія ІІ 8-В Ротань Тетяна Вікторівна
комп.анімація І ІІІ місто Дідковська Надія Василівна
Ком.граф ІІ Дідковська Надія Василівна
7. Нітруца Вікторія В’ячеславівна 2+3+4=9 Конкурс П.Яцика І ІІ 7-А Король Ольга Миколаївна
Конкурс Шевченка ІІ 7-А Король Ольга Миколаївна
8. Березняк Діана 3+5=8 Конкурс читців поезії Шевченка 1 1 9-В Суркова Світлана Вікторівна
9. Котирло Поліна Ігорівна 1+3+4=8 Біологія III 10-Б Калашникова Людмила Миколаївна
МАН секція заруб література І ІІ місто Тимошенко Катерина Олександрівна
10. Атдаєв Руслан Байрамгиличович 3+2+2+1=8 Укр.мова І 11-А Мовчанюк Світлана Володимирівна
Історія ІІ Видаш Ольга Ярославівна
Труд навч ІІ Шевченко Ігор Володимирович
Конкурс П.Яцика ІІІ Мовчанюк Світлана Володимирівна
11. Даниленко Євген Олександрович 3+3=6 Ком.граф І ІІІ місто 7 Литвиненко Наталія Іванівна
12. Носовська Ольга Юріївна 5+1=6 МАН секція Психологія ІІІ І 10-А Калашникова Людмила Миколаївна
13. Волохович Владислава Олегівна 3+3=6 МАН секція Українська мова І 9-А Король Ольга Миколаївна
МАН секція Алгебра та початки аналізу І 9-А Хлоп’яча Тетяна В’ячеславівна
14. Цивільова Катерина Костянтинівна 2+3=5 Ком.граф ІІ ІІІ місто 7 Заріцька Світлана Іванівна
15. Антонюк Юлія Сергіївна, 1+4=5 МАН секція Психологія ІІІ ІІ 9-А Волошко Раїса Павлівна
16. Досенко Анна Олександрівна 2+3=5 Укр.мова ІІ 9 Король Ольга Миколаївна
МАН секція українська мова І 9-А Король Ольга Миколаївна
17. Вангородська Тетяна Вікторівна 3+1 МАН секція Українська література І 9-А Король Ольга Миколаївна
Укр.мова ІІІ 9 Король Ольга Миколаївна
18. Домбровська Влада Олександрівна 3+1 Математ III 6 Липницька Олена Олександрівна
Конкурс П.Яцика І 6-Б Тимошенко Катерина Олександрівна
19. Мазяр Вікторія Вікторівна 1+2=3 Конкурс П.Яцика ІІ 9-А Король Ольга Миколаївна
Укр.мова ІІІ 9 Король Ольга Миколаївна
20. Тищенко Нікіта Геннадійович Труд навч І 11 Шевченко Ігор Володимирович
21. Кірда Михайло Анатолійович Труд навч І 10 Шевченко Ігор Володимирович
22. Пархомчук Дарина Сергіївна Укр.мова І 7 Мовчанюк Світлана Володимирівна
23. Голодрига Станіслав Євгенійович Біологія II 11 Калашникова Людмила Миколаївна
24. Приходько Софія Юріївна Інф.технол ІІ 11 Дідковська Надія Василівна
25. Чубенко Дмитро валерійович Фіз.культ ІІ 11 Краснощок Володимир Петрович
26. Мороз Марія Сергіївна Інф.технол ІІ 10 Дідковська Надія Василівна
27. Задорожний Євген Васильович Труд навч ІІ 10 Шевченко Ігор Володимирович
28. Шумська Ольга Ігорівна Математ II 9 Хлоп’яча Тетяна В’ячеславівна
29. Єременко Євген Валерійович Біологія II 8 Волошко Раїса Павлівна
30. Балакіна Софія Андріївна Ком.граф ІІ 8 Дідковська Надія Василівна
31. Камоцький Віктор Вікторович Фізика II 7 Купріянчук Марія Володимирівна
32. Карлащук Поліна Андріївна Образ.мис ІІ 7 Пірс Алла Пантелеймонівна
33. Вітрук Христина Юріївна Ком.граф ІІ 6 Литвиненко Наталія Іванівна
34. Сергачова Анастасія Андріївна Ком.граф ІІ 6 Заріцька Світлана Іванівна
35. Гладун Марія Геннадіївна Конкурс П.Яцика ІІ 5-В Соломонюк Світлана Петрівна
36. Денисенко Ілля Юрійович Інф.технол ІІІ 11 Крайнюк Тетяна Василівна
37. Сенченко Ірина Вадимівна Астрономія IІІ 10 Купріянчук Марія Володимирівна
38. Хуторянська Анна Василівна Фіз.культ ІІІ 11 Краснощок Володимир Петрович
39. Бойко Назар Павлович Математика III 8 Хлоп'яча Тетяна В'ячеславівна
40. Поздняков Богдан Артемович Фізика III 7 Стара Тетяна Русланівна
41. Юревич Анна Леонідівна Математика III 6 Дідковська Надія Василівна
Юревич Анна Леонідівна Конкурс П. Яцика ІІІ 6-Б Суркова Світлана Вікторівна
42. Каримов Кирил Євгенійович Образ.мис ІІІ 6 Пірс Алла Пантелеймонівна
43. Можаєв Іван Сергійович МАН секція Екологія тваринного світу ІІІ 9-А Волошко Раїса Павлівна
44. Ільчук Олег Сергійович МАН секція Українська література ІІІ 9-А Король Ольга Миколаївна
45. Мельниченко Євген 3+4=7 Команда КВК І район Єфанова Юлія Тарасівна
Район етап театра «Ср.джерело» Гранпрі Єфанова Юлія Тарасівна
46. Сіліч Тимофій 3+4=7 Команда КВК І район 9-Б Єфанова Юлія Тарасівна
Район етап театра «Ср.джерело» Гранпрі Єфанова Юлія Тарасівна
47. Пацьора Максим 3+4=7 Команда КВК І район Єфанова Юлія Тарасівна
Район етап театра «Ср.джерело» Гранпрі Єфанова Юлія Тарасівна
48. Сокрута Денис 3+4=7 Команда КВК І район Єфанова Юлія Тарасівна
Район етап театра «Ср.джерело» Гранпрі Єфанова Юлія Тарасівна
49. Коновальчук Ніна Район етап театра «Ср.джерело» Гранпрі Єфанова Юлія Тарасівна
50. Загризлий Андрій Район етап театра «Ср.джерело» Гранпрі Єфанова Юлія Тарасівна
51. Соломахіна Катерина Район етап театра «Ср.джерело» Гранпрі Єфанова Юлія Тарасівна
52. Герчак Богдан Район етап театра «Ср.джерело» Гранпрі Єфанова Юлія Тарасівна
53. Федоришина Юлія Район етап театра «Ср.джерело» Гранпрі Єфанова Юлія Тарасівна
54. Барков Владислав Район етап театра «Ср.джерело» Гранпрі Єфанова Юлія Тарасівна
55. Буднік Поліна, Ворошилова Аліса, Кібальчук Маргарита, Коваль Дарина, Коновальчук Ніна, Марєнкова Марія, Пархомчук Дарина, Площинська Світлана, Сич Валерія,Соломко Діана, Сосновська Анна, Танасійчук Анастасія, Трохімчук Анастасія, Щербак Катерина Районий конкурс музичних композицій до Дня Захисника України Танасійчук Уляна Ігорівна

Наша гордість

Переможці МАН 2015-2016 н.р.

Куцик Олена Едуардівна -11-Б - район - біологія (медицина) (ІІ), місто - ІІІ

Юревич Вероніка Леонідівна -11-А - район - зарубіжна література (ІІІ)

Хлоп'ячий Павло Андрійович - 11-А - район - геометрія (І), місто - ІІІ

Хлоп'ячий Олександр Андрійович - 11-А - район - алгебра та початки аналізу (І), місто - ІІІ

Прилуцька Тетяна Юріївна - 11-А - район - прикладна математика, математичне моделювання (І), місто - ІІ

Домбровська Марина Олександрівна - 11-А - район - прикладна математика, математичне моделювання (І), мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми (І), безпека інформаційних технологій та телекомунікаційних систем (І)

Зуб Платон Едуардович - 11-А - район - алгебра та початки аналізу (І)

Нечай Марія Андріївна - 9-А - район - Інтернет технології та web-дизайн (І), географія та ланшафтознавство (ІІІ), місто - Інтернет технології та web-дизайн (ІІІ)

Яретик Микола Миколайович - 9-Б - район - історія (І), місто - І

Котирло Поліна Ігорівна - 9-Б - район - зарубіжна література (ІІ), місто - ІІІ

Голубчик Денис Сергійович - 8-А - район - екологія тваринного світу (І)

Арєшков Мирослав Максимович - 8-А - район - екологія рослинного світу (І)

Досенко Анна Олександрівна - 8-А - район - геометрія (І)

Чернобровкіна Дарина Олександрівна - 8-А - район - прикладна математика та математичне моделювання (ІІ)

Волохович Владислава Олегівна - 8-А - район - прикладна математика та математичне моделювання (ІІІ)

Дідковський Олексій Вячеславович - 8-А - район - технології програмування (І)

Кирилов Роман Романович - 8-А - район - фольклористика (І)

Антонюк Юлія Сергіївна - 8-А - район - фольклористика (ІІ)

Переможці олімпіад 2015-2016 н.р.

Куцик Олена Едуардівна - 11-Б - район - українська мова та література (ІІ), історія(ІІ), біологія (І), зарубіжна література(І), економіка(ІІІ), географія (ІІІ), мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(ІІ), місто - біологія (ІІ), мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ), зарубіжна література(ІІІ), українська мова та література(ІІІ)

Юревич Вероніка Леонідівна - 11-А - район - українська мова та література(І), зарубіжна латература(ІІ), біологія(ІІ), математика(ІІІ), астрономія(ІІІ), фізика(ІІІ), Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(І), місто - Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(І)

Хлоп'ячий Олександр Андрійович - 11-А - район - українська мова та література(ІІ), математика(ІІ), фізика(ІІІ), місто - математика (ІІІ)

Хлоп'ячий Павло Андрійович - 11-А - район - інформаційні технології(ІІ), інформатика(ІІІ), астрономія(ІІІ)

Атдаєв Руслан Байрамгиличович - 10-А - район - правознавство(ІІІ), трудове навчання (технічні види праці)(ІІ), Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(ІІІ)

Домбровська Марина Олександрівна - 11-А - район - українська мова та література(І), Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(ІІ)

Прилуцька Тетяна Юріївна - 11-А - район - українська мова та література(ІІІ), Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(І)

Бажан Євгенія Андріївна - 10-А -район- українська мова та література(І), правознавство(ІІІ)

Нечай Марія Андріївна - 9-А - район - правознавство(ІІ), інформаційні технології(ІІ)

Яретик Микола Миколайович - 9-Б - район - Українознавство(І), історія(ІІ), Міжнародний конкурс імені Перта Яцика(ІІІ), місто - історія(ІІІ)

Мазяр Вікторія Вікторівна - 8-А - район - українська мова та література(ІІІ), Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(ІІ)

Харченко Анастасія Володимирівна - 8-В - район - українська мова та література(ІІІ), Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(І)

Голубчик Денис Сергійович - 8-А - район -українська мова та література(ІІ), біологія(ІІІ)

Мікляєв Глєб Олегович - 7-А - район - математика(ІІІ), фізика(І)

Бондаренко Олексій Дмитрович - 7-В - район - математика(ІІІ), фізика(ІІ)

Пацьора Данило Іванович - 11-Б - район - трудове навчання (технічні види праці)(І)

Білозерська Елизавета Андріївна - 11-А - район - фізична культура(ІІІ)

Горжий Ігор Володимирович - 11-А - район - фізика(ІІ)

Зуб Платон Едуардович - 11-А - район - біологія(ІІІ)

Даниленко Юрій Олександрович - 11-А - район - історія(ІІІ)

Степанська Валерія Петрівна - 11-Б - район - українська мова та література(ІІІ)

Голодрига Станіслав Євгенійович - 10-Б - район - біологія(ІІ)

Лисюк Олександр Олександрович - 10-Б - район - біологія(ІІ)

Яцунська Ірина Олегівна - 10-А - район - зарубіжна література(ІІІ)

Яретик Микола Олександрович - 9-Б - район - історія (ІІ), місто - ІІІ

Сенченко Ірина Вадимівна - 9-Б - район - фізика(ІІІ)

Замула Владислав Олегович - 9-А - район - трудове навчання (технічні види праці)(ІІІ)

Джонсон Кирило - 8-А - район - біологія(ІІІ)

Маляренко Яна Валеріївна - 7-В - район - комп'ютерна графіка(І)

Даниленко Євген Олександрович - 6-А - район - комп'ютерна графіка(І)

Коновальчук Ніна Павлівна - 6 - район - комп'ютерна графіка(ІІ)

Кислюк Ольга Вікторівна - 6 - район - Міжнародний конкурс імені Перта Яцика(І), мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(ІІ), місто - Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(ІІ), мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(І)

Нітруца Вікторія В'ячеславівна - 6 - район - Міжнародний конкур імені Петра Яцика(ІІ), місто - Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(ІІ)

Преснякова Олександра Олексіївна - 6 - район - Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(ІІ)

Цивільова Катерина Костянтинівна - 6 - район - образотворче мистецтво(ІІ)

Хав'юк Андрій Вячеславович - 5-А - район - Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(ІІ)

Лавора Катерина Миколаївна - 3-Б - район - Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(ІІ)

Переможці МАН 2014-2015 н.р.

Хлоп'ячий Олександр Андрійович -10-А - район - алгебра та початки аналізу(І), технологія програмування(І)

Хлоп'ячий Павло Андрійович - 10-А - район - геометрія(І), технологія програмування(І)

Даниленко Юрій Олександрович - 10-А - район - журналістика(ІІ), історичне краєзнавство(ІІ)

Нечай Марія Андріївна - 8-А - район - Internet-технологія, мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми(ІІ), географія та ланшафтознавство(ІІ)

Домбровська Марина Олександрівна - 10-А - район - прикладна математика та математичне моделювання(І)

Зуб Платон Едуардович - 10-А - район - алгебра та початки аналізу(І)

Прилуцька Тетяна Юріївна - 10-А - район - прикладна математика та математичне моделювання(ІІ)

Мазуренко Віола Олександрівна - 8-А - район - математика(І)

Яретик Микола Миколайович - 8-А - район - історія України(І)

Соломаха Христина Володимирівна - 8-А - район - Іnternet-технологія, мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми(І)

Носовська Ольга Юріївна - 8-А - район - Internet-технологія, мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми(ІІ)

Пацьора Данило Іванович - 10-Б - район - мікроекономіка та макроекономіка(ІІ)

Гніпа Ірина Сергіївна - 9-Б - район - мікроекономіка та макроекономіка(ІІІ)

Степанська Валерія Петрівна - 10-Б - район - українська література(ІІІ)

Юревич Вероніка Леонідівна - 10-А - район - світова література(ІІІ)

Куцик Олена Едуардівна - 10-Б - район - світова література(ІІІ)

Федишин Петро Михайлович - 8-А - район - геологія, геохімія, мінералогія та гідрологія(ІІІ)

Переможці олімпіад 2014-2015 н.р.

Куцик Олена Едуардівна - 10-Б - район - українська мова (І), історія (І), світова література (ІІ), біологія (ІІ), географія (ІІ), комп'ютерна графіка (ІІ), образотворче мистецтво (ІІІ), економіка (ІІІ)

Юревич Вероніка Леонідівна - 10-А - район - математика (ІІ), біологія (ІІ), фізика (ІІ), правознавство (ІІІ)

Нечай Марія Андріївна - 8-А - район - українська мова (ІІ), інформаційні (офісні) технології (ІІІ), хімія (ІІІ)

Хлоп’ячий Олександр Андрійович - 10-А - район - математика (ІІІ), фізика (ІІІ), інформатика (ІІІ)

Хлоп’ячий Павло Андрійович - 10-А - район - математика (ІІІ), фізика (ІІІ), інформатика (ІІІ)

Лахтадир Ангеліна Олександрівна - 9-Б - район - образотворче мистецтво (І), трудове навчання (І)

Гусак Андрій Павлович - 8-А - район - фізика (І), математика (ІІІ)

Волох Ганна Сергіївна - 7-А - район - українська мова (І), математика (ІІІ)

Домбровська Марина Олександрівна - 10-А - район - інформаційні (офісні) технології (ІІ), біолгія (ІІІ)

Юдин Ілля Ігорович - 11-Б - район - математика (ІІІ), фізика (ІІІ)

Медведєв Єгор Леонідович - 7-В - район - математика (ІІІ), фізика (ІІІ)

Новікова Катерина Олегівна - 11-Б - район - українська мова (І)

Голодрига Станіслав Євгенійович - 9-Б - район - біологія (І)

Лисюк Олександр Олександрович - 9-Б - район - біологія (І)

Балакіна Софія Андріївна - 6-А - район - комп'ютерна графіка (І)

Ель Абдулла Амір Джихадович - 11-Б - район - веб-дизайн (ІІ)

Горжий Ігор Володимирович - 10-А - район - фізика (ІІ)

Степанська Валерія Петрівна - 10-Б - район - українська мова (ІІ)

Шмондюк Анна Петрівна - 9-Б - район - інформаційні (офісні) технології (ІІ)

Яцунська Ірина Олегівна - 9-А - район - світова література (ІІ)

Котирло Поліна Ігорівна - 8-Б - район - біологія (ІІ)

Зварич Альбіна Валеріївна - 7-Б - район - образотворче мистецтво (ІІ)

Гринько Артем Васильович - 11-Б - район - біологія (ІІІ)

Прилуцька Тетяна Юріївна - 10-А - район - українська мова (ІІІ)

Зуб Платон Едуардович - 10-А - район - українська мова (ІІІ)

Глотов Валентин Русланович - 10-А - район - біологія (ІІІ)

Заєць Владислава Ігорівна - 10-А - район - біологія (ІІІ)

Стасюк Кирил Ігорович - 9-В - район - інформатика (ІІІ)

Барановський Владислав Валерійович - 8-Б - район - інформатика (ІІІ)

Телевна Юлія Василівна - 8-А - район - інформаційні (офісні) технології (ІІІ)

Сенченко Ірина Вадимівна - 8-А - район - хімія (ІІІ)

Чернобровкіна Дарина Олександрівна - 7-В - район - українська мова (ІІІ)

Мазяр Вікторія Вікторівна - 7-Б - район - українська мова (ІІІ)

Досенко Анна Олександрівна - 7-В - район - математика (ІІІ)

Голубчик Денис Сергійович - 7-В - район - хімія (ІІІ)

Шох Богдана Валентинівна - 7-Б - район - образотворче мистецтво (ІІІ)

Бега Іван Андрійович - 6-А - район - математика (ІІІ)

Бондаренко Олексій Дмитрович - 6-В - район - математика (ІІІ)

Андріюк Михайло Андрійович - 6-Б - район - комп'ютерна графіка (ІІІ)

Гудзенко Євгенія Юріївна - 6-А - район - образотворче мистецтво (ІІІ)

Всього: 62 призових місця

Переможці МАН 2013-2014 н.р.

Макаревич Олександр Васильович - 9В - район - мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми(І), англійська мова(ІІІ), прикладна математика(І); місто -мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми(ІІ), прикладна математика (ІІ)

Куцик Олена Едуардівна - 9Б - район - екологія(ІІ), географія та ланшафтознавство(ІІ)

Хлоп’ячий Павло Андрійович - 9В - район - геометрія(І), мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми(ІІІ); місто - геометрія(ІІІ)

Юревич Вероніка Леонідівна - 9В - район - світова література(ІІІ), журналістика(І)

Носовська Олена Юріївна - 11А - район - прикладна математика(І); місто - прикладна математика(ІІ)

Ель Абдулла Карім Джихадович - 11А - район - Internet-технології та Web-дизайн(І); місто - Internet-технології та Web-дизайн(ІІІ)

Мангер Катерина Євгенівна - 11А - район - прикладна математика(І); місто - прикладна математика(ІІІ)

Литвинчук Денис Олександрович - 11А - район - українська література(І)

Захарчук Людмила Олександрівна - 11А - район - мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми(ІІ)

Петренко Валерія Володимирівна - 10Б - район - Internet-технології та Web-дизайн(ІІІ)

Ступак Іван Андрійович - 10Б - район - загальна біологія(ІІІ)

Пацьора Данило Іванович - 9А - район - українська мова(ІІ)

Прилуцька Тетяна Юріївна - 9В - район - прикладна математика(ІІ); місто - прикладна математика(ІІІ)

Даниленко Юрій Олександрович - 9В - район - історія України(ІІ)

Хлоп’ячий Олександр Андрійович - 9В - район - алгебра і початки аналізу(І); місто - алгебра і початки аналізу(ІІІ)

Зуб Платон Едуардович - 9В - район - алгебра і початки аналізу(ІІ); місто - алгебра і початки аналізу(ІІІ)

Голодрига Станіслав Євгенійович - 8Б - район - кліматологія(І)

Переможці Олімпіад 2013-2014 н.р.

Куцик Олена Едуардівна - 9Б - район - українська мова(І), історія(ІІ), біологія(І), комп'ютерна графіка(ІІ), світова література(І), правознавство(ІІ), географія(ІІ), хімія(ІІІ), ОБМ(І); місто - українська мова(І), історія(ІІІ), біологія(ІІІ), комп'ютерна графіка(ІІ), світова література(І)

Носовська Олена Юріївна - 11А - район - українська мова(ІІ), фізика(ІІ), астрономія(ІІІ), хімія(ІІІ), математика(ІІІ), німецька мова(ІІІ), ОБМ(ІІІ), місто - українська мова(ІІІ)

Юревич Вероніка Леонідівна - 9-В - район - українська мова(І), правознавство(ІІ), біологія(ІІІ), хімія(ІІІ), математика(ІІ); місто - українська мова(ІІІ)

Сенченко Наталія Вадимівна - 11А - район - українська мова(І), біологія(І), хімія(ІІІ), математика(І)

Кокоша Світлана Русланівна - 11А - район - світова література(ІІ), українська мова(ІІІ); місто - світова література(ІІ)

Ель Абдулла Карім Джихадович - 11А - район - інформатика(ІІ), Web-дизайн(ІІ)

Куприяненко Анна Петрівна - 10Б - район - світова література(ІІ), інформаційні технології(ІІІ); місто - світова література(ІІ)

Хлоп’ячий Павло Андрійович - 9В - район - математика(ІІІ), інформатика(І)

Кульчицький Єгор Віталійович - 8А - район - українська мова(ІІ), біологія(ІІІ)

Кушнір Катерина Тарасівна - 11А - район - комп’ютерна анімація(ІІ); місто - комп’ютерна анімація(ІІІ)

Міненко Ірина Олегівна - 9А - район - ОБМ(І); місто - ОБМ(І)

Гусак Андрій Павлович - 7Б - район - математика(ІІ); місто - математика(ІІ)

Захарчук Людмила Олександрівна -11А - район - інформаційні технології(І)

Мангер Катерина Євгенівна - 11А - район - математика(ІІІ)

Пашаєва Діана Олександрівна - 11А - район - біологія(ІІІ)

Петренко Валерія Володимирівна - 10А - район - комп’ютерна графіка(ІІІ)

Сапатий Євген Олексійович - 9А - район - інформаційні технології(ІІ)

Пацьора Данило Іванович - 9А - район - українська мова(ІІІ)

Зуб Платон Едуардович - 9В - район - українська мова(ІІІ)

Хлоп’ячий Олександр Андрійович - 9В - район - математика(ІІІ)

Макаревич Олександр Васильович - 9В - район - математика(ІІІ)

Калашникова Дарина Валеріївна - 9В - район - комп’ютерна графіка(ІІІ)

Глотов Валентин Русланович - 9В - район - біологія(ІІІ)

Разбудей Катерина Максимівна - 8А - район - математика(ІІ)

Шмондюк Анна Петрівна - 8Б - район - інформаційні технології(І)

Безпала Владислава Олександрівна - 8Б - район - англійська мова(ІІІ)

Лисюк Олександр Олександрович - 8В - район - біологія(ІІ)

Мазуренко Віола Олександрівна - 7А - район - українська мова(І)

Дмитрук Михайло Андрійович - 7Б - район - ОБМ(ІІІ)

Вітрук Євген Юрійович - 7В - район - фізика(ІІІ)

Котирло Поліна Ігорівна - 7В - район - українська мова(ІІІ)

Арєшков Мирослав Максимович - 6А - район - комп’ютерна графіка(ІІІ)

Зварич Альбіна Валеріївна - 6Б - район - ОБМ(ІІІ)

Шох Богдана Валеріївна - 6Б - район - ОБМ(ІІІ)

Медведєв Єгор Леонідович - 6В - район - математика(ІІІ)

Переможці МАН 2012-2013 н.р.

Носовська Олена Юріївна -10А–район-алгебра та початки аналізу(І), укр.літ.(І), місто - алгебра та початки аналізу (ІІ)

Савченко Михайло Юрійович-11Б- район-географія(І), місто - географія(І)

Мангер Катерина Євгенівна–район-геометрія(І), місто - геометрія (ІІ)

Максименко Марина Юріївна-11А–район- укр.мова(І)

Волохович Олександра Олегівна-11А–район- мистецтво (І)

Литвинчук Денис Олександрович-10А–район-укр.літ.(І)

Приходько Владислав Миколайович-9Б–район-інформатика(ІІ)

Прилуцька ТетянаЮріївна-8В–район- історія України(ІІ)

Юревич Вероніка Леонідівна-8В–район- англ.літ.(ІІ)

Макаревич ОлександрВасильович-8В–район- англ.мова(ІІ)

Куцик Олександр Едуардович-11А–район- англ.мова(ІІ)

Середа Катерина Вікторівна-11Б–район- англ.літ.(ІІІ)

Куцик Олена Едуардівна-8Г–район- біологія (ІІІ)

Переможці Олімпіад 2012-2013 н.р.

Куцик Олександр Едуардович -11А- район- Інформатика (програмування) (І), економіка (ІІ), фізика (ІІ), біологія (ІІ), Web-дизайн (ІІ), Офісні технології (ІІ),світ.літ(ІІІ), укр.мова (ІІІ), хімія (ІІІ), місто-інформатика (ІІ), фізика(ІІІ).9/2

Куцик Олена Едуардівна-8Г-район-світ.літ.(І), укр.мова(І), хімія (ІІ), географія (ІІ), ОБМ(ІІІ), історія (ІІІ), місто- укр.мова(ІІ),світ.літ.(ІІІ) 4/2

Сенченко Наталія Вадимівна-10А-район–укр.мова(І), математика (ІІ), хімія(ІІІ), правознавство(ІІІ), місто- укр.мова(ІІ) 4/1

Носовська Олена Юріївна-10А-район– хімія (ІІ), англ.мова (ІІІ), світ.літ.(ІІІ), укр.мова(ІІІ) 4

Юревич Вероника Леонідівна-8В- район- укр.мова(І), історія(ІІІ) фізика (ІІІ), хімія (ІІІ) місто- укр.мова(ІІІ) 4/1

Кушнір Катерина Тарасівна-10А-район– Офісні технології (І), комп’ютерна анімація(І), місто- офісні технології (ІІ) 3/1

Проніна Дар’я Василівна-7А-район- мтематика (ІІ),світ.літ.(ІІ), укр.мова(ІІІ) 3

Максименко Марина Юріївна-11А- район- укр.мова(І), світ.літ.(ІІ) 2

Волохович Олександра Олегівна-11А- район- укр.мова(І), біологія (ІІ) 2

Ель Абдулла Карім-10А- район- Web-дизайн (І), фізика(ІІІ) 2

Хлоп’ячий Олександр Андрійович-8В- район- укр.мова(ІІ), хімія (ІІІ) 2

Міненко Ірина Олегівна-8А- район-ОБМ(І), місто-ОБМ(І) 1/1

Горбачевський Ігор Геннадійович-11Б- район- комп’ютерна анімація(І) місто-ІІІ, 1/1

Крючкова Олександра Андріївна-11А- район- укр.мова(І)

Каральна Олександра Вадимівна-11А- район- укр.мова(І)

Захарчук Людмила Олександрівна-10А- район- Офісні технології (ІІ)

Вагіс Юрій Григорович-8В- район- біологія (ІІ)

Глотов Валентин Русланович-8В- район- біологія (ІІ)

Гусак Андрій Павлович-6Б- район- математика(ІІ)

Вітрук Євген Юрійович-6В- район- математика(ІІ)

Савченко Михайло Юрійович-11Б- район- астрономія(ІІІ

Фещенко Юлія Ігорівна-11Б- район-ОБМ(ІІІ)

Мангер Катерина Євгенівна-10А- район- математика(ІІІ)

Литвинчук Денис Олександрович-10А- район- укр.мова(ІІІ)

Калашнікова Дарія Валеріївна-8А- район- Комп’ютерна графіка(ІІІ)

Зуб Платон Едуардович-8В- район- хімія (ІІІ)

Макаревич Олександр Васильович-8В- район- математика(ІІІ)

Степанська Валерія Петрівна-8Г- район- хімія (ІІІ)

Всього призових місць в районі - 57. В місті - 9

Кiлькiсть переглядiв: 137

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.