Свято Обдарованої дитини

2016-05-17

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/1.JPG

З нагоди відзначення Дня науки 17 травня 2016 року у школі відбулося традиційне свято Обдарованої дитини. На святі були присутні гості святкового дійства представники Батьківського комітету школи на чолі з головою МусійкоТ.В., учителі й учні школи.

Захід відкрив директор школи – Савченко М.І., який тепло привітав учасників свята.

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/4.JPG

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/2.JPG

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/3.JPG

На святі були відзначені найкращі учні-переможці районних та міських предметних олімпіад; районного та міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН; районного та міського конкурсів знавців української мови ім. П. Яцика та Т.Г. Шевченка; районних та міських культурно-виховних та спортивних заходів у номінаціях:

У номінації «Інтелект»

54 призових місць у II (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад;

5 призових місць у III (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад;

15 призових місць у II (районному) та III (міському) Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика,

4 призових місця у II (районному) та III (міському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівського та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/5.JPG

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/7.JPG

У номінації «Наука»

21 переможць І (районного) та 7 переможців II (міського) етапів МАН.

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/6.JPG

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/8.JPG

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/13.JPG

У номінації «Культура»

відзначено шкільний хоровий колектив «Зірниця» – переможці районного огляду-конкурсу дитячих хорових колективів «Чисті роси».

Гурток спротивно-бального танцю – призери районного огляду-конкурсу дитячої та юнацької художньої творчості «Чисті роси».

Остаповець Вікторія та Остаповець Вероніка – призери районного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості «Чисті роси» (у номінації «вокальні ансамблі»).

Герман Ольга – призер районного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості «Чисті роси» у номінації «сольний спів».

Призери районного етапу міського конкурсу серед учнів 11-х класів «Київський вальс - 2016».

Яретик Микола – призер районного етапу XV міського конкурсу читців поезії Т.Г.Шевченка.

Шкільна команда КВК «Рятівники-132» - призери районного конкурсу шкільних команд КВК.

Команда учнів - переможців І Районного етапу V міської профорієнтаційної гри «Мистецька фортеця».

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/9.JPG

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/10.JPG

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/11.JPG

У номінації «Здоров’я та спорт»

відзначено призерів районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). керівник Краснощок Володимир Петрович.

Учні, що стали переможцями олімпіад і конкурсів були відзначені дипломами та цінними подарунками.

Учителі, що підготували учнів-переможців також були відзначені.

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/12.JPG

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/16.JPG

Учнем року третій рік поспіль стала учениця 11-Б класу Куцик Олена.

На святі виступали: шкільний Хоровий колектив «Зірниця» – переможці районних пісенних конкурсів. Керівник – Селезень Тетяна Сергіївна.

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/18.JPG

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/19.JPG

Призери районного огляду – конкурсу «Чисті роси», гуртка шкільного Спортивно-бального танцю. Керівник – Самчик Наталія Володимирівна.

Учениця 7-Б класу Герман Ольга, призера районного огляду – конкурсу дитячої творчості «Чисті роси», із піснею «Summertime Sadness».

Команда КВК школи «Рятівники - 132» - призери щорічного районногоконкурсу КВК.

Переможниця Всеукраїнських конкурсів східного танцю Федорова Юлія, учениця 9-А класу.

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/14.JPG

Призер щорічного районного конкурсу читців поезії Т. Г. Шевченка із піснею «Мова моя…», учнень 9-Б класу Яретик Микола.

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/15.JPG

Учні 9-Б класу показали уривок з фольклорного дійства «обрядове весілля». Керівник Бондарюк Лілія Анатоліївна.

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/17.JPG

Ведучими на щорічному святі «Обдарованої дитини» були члени учнівської ради самоврядування Нечай Марія та Мельниченко Євген.

Список нагороджених учителів

/Files/images/novini/obdarovanst_2014/2016/tic.PNG