І місце Горобчишина Уляна Андріївна, 8-А клас, вчитель Локотей Марина Віталіївна
ІІІ місце Сергачова Анастасія Андріївна, 9-А клас, вчитель Локотей Марина Віталіївна
ІІ місце Юревич Анна Леонідівна, 9-А клас, вчитель Савченко Микола Іванович
ІІ місце Хав’юк Андрій В’ячеславович, 9-А клас, вчитель Савченко Микола Іванович
ІІІ місце Пархомчук Дарина Сергіївна, 10-В клас, вчитель Савченко Микола Іванович
ІІІ місце Преснякова Олександра Сергіївна 10-А клас, вчитель Савченко Микола Іванович
ІІ місце Остаповець Вероніка Вікторівна, 7-А клас, вчитель Бондарюк Лілія Анатоліївна
ІІІ місце Нікітіна Вероніка Андріївна, 7-А клас, вчителі Бондарюк Лілія Анатоліївна, Соломонюк Світлана Петрівна
ІІ місце Кушнір Олександра Романівна, 8-А клас, вчитель Мовчанюк Світлана Володимирівна
ІІ місце Гладун Марія Геннадіївна, 8-А клас, вчитель Соломонюк Світлана Петрівна
ІІ місце Юревич Анна Леонідівна, 9-А клас, вчителі Суркова Світлана Вікторівна, Тимошенко Катерина Олександрівна
ІІІ місце Чуйгук Софія Іванівна, 10-В клас, вчитель Мовчанюк Світлана Володимирівна
І місце Нітруца Вікторія В’ячеславівна, 10-А клас, вчитель Король Ольга Миколаївна
ІІ місце Качанко Олексій Олександрович, 11-Б клас, вчитель Шевченко Ігор Володимирович
І місце Герчак Надія Олександрівна, 9-А клас, вчитель Дідковська Надія Василівна
ІІ місце Маляренко Яна Валеріївна, 11-А клас, вчитель Дідковська Надія Василівна
ІІІ місце Пустова Вікторія Анатоліївна 6 - Б клас, вчитель Москун Наталія Василівна
ІІІ місце Вахненко Андрій Вадимович 6-А клас, вчитель Хлоп’яча Тетяна В’ячеславівна
ІІ місце Горобчишина Уляна Андріївна 8-А клас, вчитель Липницька Олена Олександрівна
ІІ місце Поздняков Богдан Артемович 10-А клас, вчитель Липницька Олена Олександрівна
ІІІ місце Даниленко Євген Олександрович 10-А клас , вчитель Видаш Ольга Ярославівна
І місце Кедич Наталія Антонівна 8-А клас, вчитель Шома Юлія Вікторівна
ІІІ місце Гладун Марія Геннадіївна 8-Аклас, вчитель Шома Юлія Вікторівна
ІІ місце Маляренко Яна Валеріївна 11-А клас, вчитель Шома Юлія Вікторівна
І місце Тарасенко Поліна Дмитрівна 8-А клас, вчитель Волошко Раїса Павлівна
ІІІ місце Горобчишина Уляна Андріївна 8-А клас, вчитель Волошко Раїса Павлівна
І місце Герчак Надія Олександрівна 9-А клас, вчитель Калашникова Людмила Миколаївна
ІІ місце Юревич Анна Леонідівна 9-А клас, вчитель Калашникова Людмила Миколаївна
ІІ місце Домбровська Влада Олександрівна 9-А клас, вчитель Калашникова Людмила Миколаївна
ІІ місце Маляренко Яна Валеріївна 11-А клас, вчитель Волошко Раїса Павлівна
ІІІ місце Березовська Вікторія Олегівна 6-В клас, вчитель Крайнюк Тетяна Василівна
І місце Собко Анастасія Олександрівна 7-А клас, вчитель Литвиненко Наталія Іванівна
ІІ місце Горобчишина Уляна Андріївна 8-А клас, вчитель Дідковська Надія Василівна
І місце Даниленко Євген Олександрович 10-А клас, вчитель Дідковська Надія Василівна
ІІІ місце Шейко Вадим Володимирович 10-Б клас, вчитель Дідковська Надія Василівна
ІІІ місце Загорський Євген Олексійович 3-Б клас, вчитель Навроцька Наталія Анатоліївна
ІІ місце Ткаченко Іван Романович 3-А клас, вчитель Шведенко Світлана Миколаївна
ІІІ місце Дроншкевич Анастасія Олегівна 6-Б клас, вчитель Мовчанюк Світлана Володимирівна
ІІІ місце Харченко Вероніка Володимирівна 6-Г клас, вчитель Мовчанюк Світлана Володимирівна
ІІ місце Остаповець Вероніка Вікторівна 7-А клас, вчитель Бондарюк Лілія Анатоліївна
І місце Нікітіна Вероніка Андріївна 7-А клас, вчитель Соломонюк Світлана Петрівна
ІІ місце Гладун Марія Геннадіївна 8-А клас, вчитель Соломонюк Світлана Петрівна
І місце Кушнір Олександра Романівна 8-Б клас, вчитель Бондарюк Лілія Анатоліївна
ІІІ місце Юревич Анна Леонідівна 9-А клас, вчитель Суркова Світлана Вікторівна
ІІ місце Чуйгук Софія Іванівна 10-В клас, вчитель Мовчанюк Світлана Володимирівна
І місце Нітруца Вікторія В’ячеславівна 10-А клас, вчитель Король Ольга Миколаївна
І місце Маляренко Яна Валеріївна 11-А клас, вчитель Король Ольга Миколаївна
місце | Клас | Прізвище учня | Прізвище вчителя, що підготував учня |
ІІ | 6В | Білик Марія Вікторівна | Липницька Олена Олександрівна |
ІІІ | 6А | Остаповець Вероніка Вікторівна | Сліпченко Олена Юріївна |
ІІІ | 6А | Срібний Олексій Сергійович | Сліпченко Олена Юріївна |
ІІ | 7Б | Горобчишина Уляна Андріївна | Дрожжа Людмила Миколаївна |
ІІІ | 8А | Юревич Анна Леонідівна | Хлоп’яча Тетяна В’ячеславівна |
ІІІ | 9А | Поздняков Богдан Артемович | Липницька Олена Олександрівна |
ІІІ | 11А | Шумська Ольга Ігорівна | Хлоп’яча Тетяна В’ячеславівна |
Оімпіада | місце | Клас | Прізвище учня | Прізвище вчителя, що підготував учня |
Інформатика 03.12.2018 р. № 357 | ІІ | 8 | Нагребельний Олександр Олександрович | Дідковська Надія Василівна |
ІІ | 10 | Бабійчук Іван Сергійович | Крайнюк Тетяна Василівна | |
ІІІ | 11А | Дідковський Олексій Вячеславович | Дідковська Надія Василівна | |
Комп’ютерна анімація 03.12.2018 р. №356 | ІІІ | 9А | Маляренко Яна Валеріївна | Дідковська Надія Василівна |
Прізвище, ім'я учня | Клас | Місце |
Позднякова Богдана Артемовича | 9-А | ІІІ місце |
Преснякову Олександру Олексіївну | 9-А | ІІІ місце |
Чуйгук Софію Іванівну | 9-Б | ІІІ місце |
Пархомчук Дарину Сергіївну | 9-В | ІІІ місце |
Місце | Клас | Прізвище учня | Прізвище та ім’я вчителя, що підготував учня |
ІІ | 11Б | Сович Єгор Олексійович | Видаш Ольга Ярославівна |
ІІІ | 9Г | Дубінін Валерій Миколайович | Видаш Ольга Ярославівна |
ІІІ | 9 | Пирогов Валерій Валерійович | Видаш Ольга Ярославівна |
Місце | Клас | Прізвище учня | Прізвище та ім’я вчителя, що підготував учня | |
1. | ІІ | 11-А | Голубчик Денис Сергійович | Король Ольга Миколаївна |
2. | ІІ | 11-А | Досенко Анна Олександрівна | Король Ольга Миколаївна |
3. | ІІ | 11-А | Мазяр Вікторія Вікторівна | Король Ольга Миколаївна |
4. | І | 9-А | Нітруца Вікторія В’ячеславівна | Король Ольга Миколаївна |
5. | І | 9-В | Пархомчук Дарина Сергіївна | Мовчанюк Світлана Володимирівна |
6. | І | 8-А | Юревич Анна Леонідівна | Суркова Світлана Вікторівна |
7. | ІІ | 8-В | Кушнір Олександра Романівна | Бондарюк Лілія Анатоліївна |
8. | І | 7-В | Гладун Марія Геннадіївна | Соломонюк Світлана Петрівна |
9. | ІІ | 6-А | Нікітіна Вероніка Андріївна | Соломонюк Світлана Петрівна |
10. | ІІІ | 5-В | Бородін Олександр Вікторович | Соломонюк Світлана Петрівна |
11. | І | 5-Б | Пустова Вікторія Анатоліївна | Бондарюк Лілія Анатоліївна |
12. | ІІІ | 5-Г | Харченко Вероніка Володимирівна | Соломонюк Світлана Петрівна |
13. | І | 3-Б | Яценко Аріна Андріївна | Коваленко Наталія Борисівна |
Місце | Клас | Прізвище учня | Прізвище та ім’я вчителя, що підготував учня |
І | 11А | Голубчик Денис Сергійович | Король Ольга Миколаївна |
І | 11А | Мазяр Вікторія Вікторівна | Король Ольга Миколаївна |
ІІІ | 11А | Досенко Анна Олександрівна | Король Ольга Миколаївна |
ІІ | 9А | Нітруца Вікторія В’ячеславівна | Король Ольга Миколаївна |
ІІ | 9Б | Чуйгук Софія Іванівна | Мавчанюк Світлана Володимирівна |
ІІІ | 9В | Пархомчук Дарина Сергіївна | Мавчанюк Світлана Володимирівна |
ІІ | 8А | Юревич Анна Леонідівна | Суркова Світлана Вікторівна Тимошенко Катерина Олександрівна |
ІІІ | 7Б | Кушнір Олександра Романівна | Бондарюк Лілія Анатоліївна |
ІІІ | 7В | Гладун Марія Геннадіївна | Мавчанюк Світлана Володимирівна |
Предмет № наказа РУО | Район Місце | Клас | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя | |
1. | Укр.мова і література 24. 11.2017 № 422 | ІІ | 10 | Голубчик Денис Сергійович | Король О. М. |
2. | І | 10 | Досенко Анна Олександрівна | Король О. М. | |
3. | ІІ | 10 | Мазяр Вікторія Вікторівна | Король О. М. | |
4. | ІІІ | 10 | ХарченкоАнастасія Володим | Король О. М. | |
5. | ІІ | 9 | Нітруца Вікторія В’ячеслав | Король О. М. | |
6. | ІІІ | 9 | Чуйгук Софія Іванівна | Мовчанюк С. В. | |
7. | ІІ | 9 | Пархомчук Дарина Сергіївна | Мовчанюк С. В. | |
8. | І | 7 | Юревич Анна Леонідівна | Суркова С. В. Бондарюк Л. А. | |
9. | Зарубіжна літерат 27.11. 2017 №424 | ІІ | 10 | Досенко Анна | Тимошенко К.О. |
10. | Історія 30.11. 2017 № 429 | ІІІ | 11 | Яретик Микола | Видаш О.Я. |
11. | ІІІ | 8 | Пирогов Валерій | Видаш О.Я. | |
12. | Образ.творче мистецтво 27.11. 2017 № 423 | ІІІ | 6 | Дмитрук Олег | Пірс А. П. |
13. | ІІІ | 7 | Малько Вікторія | Пірс А. П. | |
14. | ІІІ | 7 | Фещук Анна | Пірс А. П. | |
15. | ІІ | 8 | Карлащук Поліна | Пірс А. П. | |
16. | ІІІ | 8 | Діюк Артем | Пірс А. П. | |
17. | ІІІ | 8 | Цивільова Катерина | Пірс А. П. | |
18. | Інформаційні технології Комп’ютерна графіка 01.12.2017 №432 | І | 9 | Балакіна Софія | Дідковська Н. В. |
19. | І | 8 | Даниленко Євген | Дідковська Н. В. | |
20. | ІІ | 8 | Цивільова Катерина | Крайнюк Т.В. | |
21. | ІІ | 6 | Горобчишина Уляна | Литвиненко Н. І. | |
22. | Географія 12.12.2017 р. №440 | ІІІ | 11 | Федишин Петро Михайлович | Андорал О.М. |
23. | ІІІ | 9 | Балакіна Софія Андріївна | Андорал О.М. | |
24. | Астрономія 13.12.2017 р. №443 | ІІІ | 11 | Сенченко Ірина Вадимівна | Купріянчук М. В. |
25. | Математика 13.12.2017 р. №442 | ІІІ | 10 | Шумська Ольга Ігорівна | Хлоп’яча Т.В. |
26. | ІІІ | 8 | Поздняков Богдан Артемович | Липницька О.О. | |
27. | ІІІ | 6 | ГоробчишинаУлянаАндріївна | Дрожжа Л.М. | |
28. | ІІІ | 6 | Дмитрук Олег Андрійович | Москун Н.В. | |
29. | Фізика 14.12 2017 р. № 446 | ІІ | 7 | Герчак Надія Олександрівна | Купріянчук М. В. |
30. | ІІ | 7 | Юревич Анна Леонідівна | Купріянчук М. В. | |
31. | ІІІ | 7 | Хав’юк Андрій В’ячеславович | Купріянчук М. В. | |
32. | Англ.мова 15.12 2017 № 447 | ІІІ | 11 | Клименко Марія Дмитрівна | Єфанова Ю. Т. |
33. | Економіка 18.12. 2017 р. № 453 | ІІІ | 10 | Вихристюк Антон Анатолійович | Андорал О.М. |
34. | Біологія 18.12. 2017 № 452 | ІІ | 11 | Федишин Петро Михайлович | Калашникова Л.М. |
35. | ІІІ | 11 | Котирло Поліна Ігорівна | Калашникова Л.М. | |
36. | ІІ | 10 | Голубчик Денис Сергійович | Калашникова Л.М. | |
37. | ІІІ | 10 | Антонюк Юлія Сергіївна | Калашникова Л.М. | |
38. | Трудове навчання (техн. види праці) 18.12.2017 № 454 | І | 11 | Кірда Михайло Анатолійович | Шевченко І.В. |
39. | І | 10 | Ільчук Олег Сергійович | Шевченко І.В. | |
40. | ІІ | 10 | Шевченко Володимир | Шевченко І.В. | |
41. | Інформаційні технології 18.12.2017 р. №457 | ІІІ | 11 | Мороз Марія Сергіївна | Дідковська Н. В. |
42. | І | 7(8) | Юревич Анна Леонідівна | Дідковська Н. В. | |
43. | Правознавство 22.12. 2017 № 474 | ІІІ | 10 | Джонсон Кирило | Савченко М.І. |
44. | ІІІ | 10 | Досенко Анна Олександрівна | Савченко М.І. | |
45. | ІІІ | 9 | Пенчерська Софія Андріївна | Савченко М.І. | |
46. | Хімія 21.12.2017 р. №470 | ІІІ | 9 | Маляренко Яна Валеріївна | Ротань Т.В. |
47. | ІІІ | 7 | Герчак Надія Олександрівна | Ротань Т.В. | |
48. | Лінгвістика 26.12.2017 № 478 | ІІ | 10 | Досенко Анна Олександрівна | Король О. М. |
49. | ІІІ | 10 | Чернобровкіна Дарина Олександрівна | Король О. М. | |
50. | Конкурс Яцика11.12.2017 р. №439 | ІІІ | 11 | Нечай Марія Андріївна | Король О. М. |
51. | І | 10 | Голубчик Денис Сергійович | Король О. М. | |
52. | ІІІ | 10 | Досенко Анна Олександрівна | Король О. М. | |
53. | І | 10 | Чорнобровкіна Дарина Олекс | Король О. М. | |
54. | ІІ | 8 | Нітруца Вікторія В’ячесл | Король О. М. | |
55. | ІІ | 8 | Пархомчук Дарина Сергіївна | Мовчанюк С. В. | |
56. | ІІ | 7 | Юревич Анна Леонідівна | Суркова С. В. | |
57. | ІІ | 6 | Кушнір Олександра Романівна | Бондарюк Л. А. | |
58. | ІІІ | 6 | Гладун Марія Геннадіївна | Соломонюк С.П. | |
59. | ІІ | 5 | Лавора Катерина Миколаївна | Тимошенко К.О. | |
60. | ІІІ | 5 | Білик Марія Вікторівна | Суркова С. В. | |
61. | ІІ | 4 | Пустова Вікторія Анатоліївна | Задорожна Л.П. | |
62. | ІІІ | 3 | Шевченко Анна Василівна | Шмондюк СВ. |
Куцик Олена Едуардівна -11-Б - район - біологія (медицина) (ІІ), місто - ІІІ
Юревич Вероніка Леонідівна -11-А - район - зарубіжна література (ІІІ)
Хлоп'ячий Павло Андрійович - 11-А - район - геометрія (І), місто - ІІІ
Хлоп'ячий Олександр Андрійович - 11-А - район - алгебра та початки аналізу (І), місто - ІІІ
Прилуцька Тетяна Юріївна - 11-А - район - прикладна математика, математичне моделювання (І), місто - ІІ
Домбровська Марина Олександрівна - 11-А - район - прикладна математика, математичне моделювання (І), мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми (І), безпека інформаційних технологій та телекомунікаційних систем (І)
Зуб Платон Едуардович - 11-А - район - алгебра та початки аналізу (І)
Нечай Марія Андріївна - 9-А - район - Інтернет технології та web-дизайн (І), географія та ланшафтознавство (ІІІ), місто - Інтернет технології та web-дизайн (ІІІ)
Яретик Микола Миколайович - 9-Б - район - історія (І), місто - І
Котирло Поліна Ігорівна - 9-Б - район - зарубіжна література (ІІ), місто - ІІІ
Голубчик Денис Сергійович - 8-А - район - екологія тваринного світу (І)
Арєшков Мирослав Максимович - 8-А - район - екологія рослинного світу (І)
Досенко Анна Олександрівна - 8-А - район - геометрія (І)
Чернобровкіна Дарина Олександрівна - 8-А - район - прикладна математика та математичне моделювання (ІІ)
Волохович Владислава Олегівна - 8-А - район - прикладна математика та математичне моделювання (ІІІ)
Дідковський Олексій Вячеславович - 8-А - район - технології програмування (І)
Кирилов Роман Романович - 8-А - район - фольклористика (І)
Антонюк Юлія Сергіївна - 8-А - район - фольклористика (ІІ)
Куцик Олена Едуардівна - 11-Б - район - українська мова та література (ІІ), історія(ІІ), біологія (І), зарубіжна література(І), економіка(ІІІ), географія (ІІІ), мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(ІІ), місто - біологія (ІІ), мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ), зарубіжна література(ІІІ), українська мова та література(ІІІ)
Юревич Вероніка Леонідівна - 11-А - район - українська мова та література(І), зарубіжна латература(ІІ), біологія(ІІ), математика(ІІІ), астрономія(ІІІ), фізика(ІІІ), Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(І), місто - Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(І)
Хлоп'ячий Олександр Андрійович - 11-А - район - українська мова та література(ІІ), математика(ІІ), фізика(ІІІ), місто - математика (ІІІ)
Хлоп'ячий Павло Андрійович - 11-А - район - інформаційні технології(ІІ), інформатика(ІІІ), астрономія(ІІІ)
Атдаєв Руслан Байрамгиличович - 10-А - район - правознавство(ІІІ), трудове навчання (технічні види праці)(ІІ), Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(ІІІ)
Домбровська Марина Олександрівна - 11-А - район - українська мова та література(І), Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(ІІ)
Прилуцька Тетяна Юріївна - 11-А - район - українська мова та література(ІІІ), Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(І)
Бажан Євгенія Андріївна - 10-А -район- українська мова та література(І), правознавство(ІІІ)
Нечай Марія Андріївна - 9-А - район - правознавство(ІІ), інформаційні технології(ІІ)
Яретик Микола Миколайович - 9-Б - район - Українознавство(І), історія(ІІ), Міжнародний конкурс імені Перта Яцика(ІІІ), місто - історія(ІІІ)
Мазяр Вікторія Вікторівна - 8-А - район - українська мова та література(ІІІ), Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(ІІ)
Харченко Анастасія Володимирівна - 8-В - район - українська мова та література(ІІІ), Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(І)
Голубчик Денис Сергійович - 8-А - район -українська мова та література(ІІ), біологія(ІІІ)
Мікляєв Глєб Олегович - 7-А - район - математика(ІІІ), фізика(І)
Бондаренко Олексій Дмитрович - 7-В - район - математика(ІІІ), фізика(ІІ)
Пацьора Данило Іванович - 11-Б - район - трудове навчання (технічні види праці)(І)
Білозерська Елизавета Андріївна - 11-А - район - фізична культура(ІІІ)
Горжий Ігор Володимирович - 11-А - район - фізика(ІІ)
Зуб Платон Едуардович - 11-А - район - біологія(ІІІ)
Даниленко Юрій Олександрович - 11-А - район - історія(ІІІ)
Степанська Валерія Петрівна - 11-Б - район - українська мова та література(ІІІ)
Голодрига Станіслав Євгенійович - 10-Б - район - біологія(ІІ)
Лисюк Олександр Олександрович - 10-Б - район - біологія(ІІ)
Яцунська Ірина Олегівна - 10-А - район - зарубіжна література(ІІІ)
Яретик Микола Олександрович - 9-Б - район - історія (ІІ), місто - ІІІ
Сенченко Ірина Вадимівна - 9-Б - район - фізика(ІІІ)
Замула Владислав Олегович - 9-А - район - трудове навчання (технічні види праці)(ІІІ)
Джонсон Кирило - 8-А - район - біологія(ІІІ)
Маляренко Яна Валеріївна - 7-В - район - комп'ютерна графіка(І)
Даниленко Євген Олександрович - 6-А - район - комп'ютерна графіка(І)
Коновальчук Ніна Павлівна - 6 - район - комп'ютерна графіка(ІІ)
Кислюк Ольга Вікторівна - 6 - район - Міжнародний конкурс імені Перта Яцика(І), мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(ІІ), місто - Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(ІІ), мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(І)
Нітруца Вікторія В'ячеславівна - 6 - район - Міжнародний конкур імені Петра Яцика(ІІ), місто - Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(ІІ)
Преснякова Олександра Олексіївна - 6 - район - Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(ІІ)
Цивільова Катерина Костянтинівна - 6 - район - образотворче мистецтво(ІІ)
Хав'юк Андрій Вячеславович - 5-А - район - Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(ІІ)
Лавора Катерина Миколаївна - 3-Б - район - Міжнародний конкурс імені Петра Яцика(ІІ)
Хлоп'ячий Олександр Андрійович -10-А - район - алгебра та початки аналізу(І), технологія програмування(І)
Хлоп'ячий Павло Андрійович - 10-А - район - геометрія(І), технологія програмування(І)
Даниленко Юрій Олександрович - 10-А - район - журналістика(ІІ), історичне краєзнавство(ІІ)
Нечай Марія Андріївна - 8-А - район - Internet-технологія, мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми(ІІ), географія та ланшафтознавство(ІІ)
Домбровська Марина Олександрівна - 10-А - район - прикладна математика та математичне моделювання(І)
Зуб Платон Едуардович - 10-А - район - алгебра та початки аналізу(І)
Прилуцька Тетяна Юріївна - 10-А - район - прикладна математика та математичне моделювання(ІІ)
Мазуренко Віола Олександрівна - 8-А - район - математика(І)
Яретик Микола Миколайович - 8-А - район - історія України(І)
Соломаха Христина Володимирівна - 8-А - район - Іnternet-технологія, мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми(І)
Носовська Ольга Юріївна - 8-А - район - Internet-технологія, мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми(ІІ)
Пацьора Данило Іванович - 10-Б - район - мікроекономіка та макроекономіка(ІІ)
Гніпа Ірина Сергіївна - 9-Б - район - мікроекономіка та макроекономіка(ІІІ)
Степанська Валерія Петрівна - 10-Б - район - українська література(ІІІ)
Юревич Вероніка Леонідівна - 10-А - район - світова література(ІІІ)
Куцик Олена Едуардівна - 10-Б - район - світова література(ІІІ)
Федишин Петро Михайлович - 8-А - район - геологія, геохімія, мінералогія та гідрологія(ІІІ)
Куцик Олена Едуардівна - 10-Б - район - українська мова (І), історія (І), світова література (ІІ), біологія (ІІ), географія (ІІ), комп'ютерна графіка (ІІ), образотворче мистецтво (ІІІ), економіка (ІІІ)
Юревич Вероніка Леонідівна - 10-А - район - математика (ІІ), біологія (ІІ), фізика (ІІ), правознавство (ІІІ)
Нечай Марія Андріївна - 8-А - район - українська мова (ІІ), інформаційні (офісні) технології (ІІІ), хімія (ІІІ)
Хлоп’ячий Олександр Андрійович - 10-А - район - математика (ІІІ), фізика (ІІІ), інформатика (ІІІ)
Хлоп’ячий Павло Андрійович - 10-А - район - математика (ІІІ), фізика (ІІІ), інформатика (ІІІ)
Лахтадир Ангеліна Олександрівна - 9-Б - район - образотворче мистецтво (І), трудове навчання (І)
Гусак Андрій Павлович - 8-А - район - фізика (І), математика (ІІІ)
Волох Ганна Сергіївна - 7-А - район - українська мова (І), математика (ІІІ)
Домбровська Марина Олександрівна - 10-А - район - інформаційні (офісні) технології (ІІ), біолгія (ІІІ)
Юдин Ілля Ігорович - 11-Б - район - математика (ІІІ), фізика (ІІІ)
Медведєв Єгор Леонідович - 7-В - район - математика (ІІІ), фізика (ІІІ)
Новікова Катерина Олегівна - 11-Б - район - українська мова (І)
Голодрига Станіслав Євгенійович - 9-Б - район - біологія (І)
Лисюк Олександр Олександрович - 9-Б - район - біологія (І)
Балакіна Софія Андріївна - 6-А - район - комп'ютерна графіка (І)
Ель Абдулла Амір Джихадович - 11-Б - район - веб-дизайн (ІІ)
Горжий Ігор Володимирович - 10-А - район - фізика (ІІ)
Степанська Валерія Петрівна - 10-Б - район - українська мова (ІІ)
Шмондюк Анна Петрівна - 9-Б - район - інформаційні (офісні) технології (ІІ)
Яцунська Ірина Олегівна - 9-А - район - світова література (ІІ)
Котирло Поліна Ігорівна - 8-Б - район - біологія (ІІ)
Зварич Альбіна Валеріївна - 7-Б - район - образотворче мистецтво (ІІ)
Гринько Артем Васильович - 11-Б - район - біологія (ІІІ)
Прилуцька Тетяна Юріївна - 10-А - район - українська мова (ІІІ)
Зуб Платон Едуардович - 10-А - район - українська мова (ІІІ)
Глотов Валентин Русланович - 10-А - район - біологія (ІІІ)
Заєць Владислава Ігорівна - 10-А - район - біологія (ІІІ)
Стасюк Кирил Ігорович - 9-В - район - інформатика (ІІІ)
Барановський Владислав Валерійович - 8-Б - район - інформатика (ІІІ)
Телевна Юлія Василівна - 8-А - район - інформаційні (офісні) технології (ІІІ)
Сенченко Ірина Вадимівна - 8-А - район - хімія (ІІІ)
Чернобровкіна Дарина Олександрівна - 7-В - район - українська мова (ІІІ)
Мазяр Вікторія Вікторівна - 7-Б - район - українська мова (ІІІ)
Досенко Анна Олександрівна - 7-В - район - математика (ІІІ)
Голубчик Денис Сергійович - 7-В - район - хімія (ІІІ)
Шох Богдана Валентинівна - 7-Б - район - образотворче мистецтво (ІІІ)
Бега Іван Андрійович - 6-А - район - математика (ІІІ)
Бондаренко Олексій Дмитрович - 6-В - район - математика (ІІІ)
Андріюк Михайло Андрійович - 6-Б - район - комп'ютерна графіка (ІІІ)
Гудзенко Євгенія Юріївна - 6-А - район - образотворче мистецтво (ІІІ)
Всього: 62 призових місця
Макаревич Олександр Васильович - 9В - район - мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми(І), англійська мова(ІІІ), прикладна математика(І); місто -мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми(ІІ), прикладна математика (ІІ)
Куцик Олена Едуардівна - 9Б - район - екологія(ІІ), географія та ланшафтознавство(ІІ)
Хлоп’ячий Павло Андрійович - 9В - район - геометрія(І), мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми(ІІІ); місто - геометрія(ІІІ)
Юревич Вероніка Леонідівна - 9В - район - світова література(ІІІ), журналістика(І)
Носовська Олена Юріївна - 11А - район - прикладна математика(І); місто - прикладна математика(ІІ)
Ель Абдулла Карім Джихадович - 11А - район - Internet-технології та Web-дизайн(І); місто - Internet-технології та Web-дизайн(ІІІ)
Мангер Катерина Євгенівна - 11А - район - прикладна математика(І); місто - прикладна математика(ІІІ)
Литвинчук Денис Олександрович - 11А - район - українська література(І)
Захарчук Людмила Олександрівна - 11А - район - мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми(ІІ)
Петренко Валерія Володимирівна - 10Б - район - Internet-технології та Web-дизайн(ІІІ)
Ступак Іван Андрійович - 10Б - район - загальна біологія(ІІІ)
Пацьора Данило Іванович - 9А - район - українська мова(ІІ)
Прилуцька Тетяна Юріївна - 9В - район - прикладна математика(ІІ); місто - прикладна математика(ІІІ)
Даниленко Юрій Олександрович - 9В - район - історія України(ІІ)
Хлоп’ячий Олександр Андрійович - 9В - район - алгебра і початки аналізу(І); місто - алгебра і початки аналізу(ІІІ)
Зуб Платон Едуардович - 9В - район - алгебра і початки аналізу(ІІ); місто - алгебра і початки аналізу(ІІІ)
Голодрига Станіслав Євгенійович - 8Б - район - кліматологія(І)
Куцик Олена Едуардівна - 9Б - район - українська мова(І), історія(ІІ), біологія(І), комп'ютерна графіка(ІІ), світова література(І), правознавство(ІІ), географія(ІІ), хімія(ІІІ), ОБМ(І); місто - українська мова(І), історія(ІІІ), біологія(ІІІ), комп'ютерна графіка(ІІ), світова література(І)
Носовська Олена Юріївна - 11А - район - українська мова(ІІ), фізика(ІІ), астрономія(ІІІ), хімія(ІІІ), математика(ІІІ), німецька мова(ІІІ), ОБМ(ІІІ), місто - українська мова(ІІІ)
Юревич Вероніка Леонідівна - 9-В - район - українська мова(І), правознавство(ІІ), біологія(ІІІ), хімія(ІІІ), математика(ІІ); місто - українська мова(ІІІ)
Сенченко Наталія Вадимівна - 11А - район - українська мова(І), біологія(І), хімія(ІІІ), математика(І)
Кокоша Світлана Русланівна - 11А - район - світова література(ІІ), українська мова(ІІІ); місто - світова література(ІІ)
Ель Абдулла Карім Джихадович - 11А - район - інформатика(ІІ), Web-дизайн(ІІ)
Куприяненко Анна Петрівна - 10Б - район - світова література(ІІ), інформаційні технології(ІІІ); місто - світова література(ІІ)
Хлоп’ячий Павло Андрійович - 9В - район - математика(ІІІ), інформатика(І)
Кульчицький Єгор Віталійович - 8А - район - українська мова(ІІ), біологія(ІІІ)
Кушнір Катерина Тарасівна - 11А - район - комп’ютерна анімація(ІІ); місто - комп’ютерна анімація(ІІІ)
Міненко Ірина Олегівна - 9А - район - ОБМ(І); місто - ОБМ(І)
Гусак Андрій Павлович - 7Б - район - математика(ІІ); місто - математика(ІІ)
Захарчук Людмила Олександрівна -11А - район - інформаційні технології(І)
Мангер Катерина Євгенівна - 11А - район - математика(ІІІ)
Пашаєва Діана Олександрівна - 11А - район - біологія(ІІІ)
Петренко Валерія Володимирівна - 10А - район - комп’ютерна графіка(ІІІ)
Сапатий Євген Олексійович - 9А - район - інформаційні технології(ІІ)
Пацьора Данило Іванович - 9А - район - українська мова(ІІІ)
Зуб Платон Едуардович - 9В - район - українська мова(ІІІ)
Хлоп’ячий Олександр Андрійович - 9В - район - математика(ІІІ)
Макаревич Олександр Васильович - 9В - район - математика(ІІІ)
Калашникова Дарина Валеріївна - 9В - район - комп’ютерна графіка(ІІІ)
Глотов Валентин Русланович - 9В - район - біологія(ІІІ)
Разбудей Катерина Максимівна - 8А - район - математика(ІІ)
Шмондюк Анна Петрівна - 8Б - район - інформаційні технології(І)
Безпала Владислава Олександрівна - 8Б - район - англійська мова(ІІІ)
Лисюк Олександр Олександрович - 8В - район - біологія(ІІ)
Мазуренко Віола Олександрівна - 7А - район - українська мова(І)
Дмитрук Михайло Андрійович - 7Б - район - ОБМ(ІІІ)
Вітрук Євген Юрійович - 7В - район - фізика(ІІІ)
Котирло Поліна Ігорівна - 7В - район - українська мова(ІІІ)
Арєшков Мирослав Максимович - 6А - район - комп’ютерна графіка(ІІІ)
Зварич Альбіна Валеріївна - 6Б - район - ОБМ(ІІІ)
Шох Богдана Валеріївна - 6Б - район - ОБМ(ІІІ)
Медведєв Єгор Леонідович - 6В - район - математика(ІІІ)
Носовська Олена Юріївна -10А–район-алгебра та початки аналізу(І), укр.літ.(І), місто - алгебра та початки аналізу (ІІ)
Савченко Михайло Юрійович-11Б- район-географія(І), місто - географія(І)
Мангер Катерина Євгенівна–район-геометрія(І), місто - геометрія (ІІ)
Максименко Марина Юріївна-11А–район- укр.мова(І)
Волохович Олександра Олегівна-11А–район- мистецтво (І)
Литвинчук Денис Олександрович-10А–район-укр.літ.(І)
Приходько Владислав Миколайович-9Б–район-інформатика(ІІ)
Прилуцька ТетянаЮріївна-8В–район- історія України(ІІ)
Юревич Вероніка Леонідівна-8В–район- англ.літ.(ІІ)
Макаревич ОлександрВасильович-8В–район- англ.мова(ІІ)
Куцик Олександр Едуардович-11А–район- англ.мова(ІІ)
Середа Катерина Вікторівна-11Б–район- англ.літ.(ІІІ)
Куцик Олена Едуардівна-8Г–район- біологія (ІІІ)
Куцик Олександр Едуардович -11А- район- Інформатика (програмування) (І), економіка (ІІ), фізика (ІІ), біологія (ІІ), Web-дизайн (ІІ), Офісні технології (ІІ),світ.літ(ІІІ), укр.мова (ІІІ), хімія (ІІІ), місто-інформатика (ІІ), фізика(ІІІ).9/2
Куцик Олена Едуардівна-8Г-район-світ.літ.(І), укр.мова(І), хімія (ІІ), географія (ІІ), ОБМ(ІІІ), історія (ІІІ), місто- укр.мова(ІІ),світ.літ.(ІІІ) 4/2
Сенченко Наталія Вадимівна-10А-район–укр.мова(І), математика (ІІ), хімія(ІІІ), правознавство(ІІІ), місто- укр.мова(ІІ) 4/1
Носовська Олена Юріївна-10А-район– хімія (ІІ), англ.мова (ІІІ), світ.літ.(ІІІ), укр.мова(ІІІ) 4
Юревич Вероника Леонідівна-8В- район- укр.мова(І), історія(ІІІ) фізика (ІІІ), хімія (ІІІ) місто- укр.мова(ІІІ) 4/1
Кушнір Катерина Тарасівна-10А-район– Офісні технології (І), комп’ютерна анімація(І), місто- офісні технології (ІІ) 3/1
Проніна Дар’я Василівна-7А-район- мтематика (ІІ),світ.літ.(ІІ), укр.мова(ІІІ) 3
Максименко Марина Юріївна-11А- район- укр.мова(І), світ.літ.(ІІ) 2
Волохович Олександра Олегівна-11А- район- укр.мова(І), біологія (ІІ) 2
Ель Абдулла Карім-10А- район- Web-дизайн (І), фізика(ІІІ) 2
Хлоп’ячий Олександр Андрійович-8В- район- укр.мова(ІІ), хімія (ІІІ) 2
Міненко Ірина Олегівна-8А- район-ОБМ(І), місто-ОБМ(І) 1/1
Горбачевський Ігор Геннадійович-11Б- район- комп’ютерна анімація(І) місто-ІІІ, 1/1
Крючкова Олександра Андріївна-11А- район- укр.мова(І)
Каральна Олександра Вадимівна-11А- район- укр.мова(І)
Захарчук Людмила Олександрівна-10А- район- Офісні технології (ІІ)
Вагіс Юрій Григорович-8В- район- біологія (ІІ)
Глотов Валентин Русланович-8В- район- біологія (ІІ)
Гусак Андрій Павлович-6Б- район- математика(ІІ)
Вітрук Євген Юрійович-6В- район- математика(ІІ)
Савченко Михайло Юрійович-11Б- район- астрономія(ІІІ
Фещенко Юлія Ігорівна-11Б- район-ОБМ(ІІІ)
Мангер Катерина Євгенівна-10А- район- математика(ІІІ)
Литвинчук Денис Олександрович-10А- район- укр.мова(ІІІ)
Калашнікова Дарія Валеріївна-8А- район- Комп’ютерна графіка(ІІІ)
Зуб Платон Едуардович-8В- район- хімія (ІІІ)
Макаревич Олександр Васильович-8В- район- математика(ІІІ)
Степанська Валерія Петрівна-8Г- район- хімія (ІІІ)
Всього призових місць в районі - 57. В місті - 9