Зустріч з письменницею Ташею Торбою

2024-03-19

/Files/images/novini/bbloteka/2024/pismennitsya/00_Письменниця.jpg

Сьогодні здійснилася мрія багатьох наших читачів. До нас в гості завітала сучасна, молода, талановита, креативна , всебічно обдарована ірпінська письменниця, поетка, художниця Таша Торба. ЇЇ книга "Оммм. Дух ірпінського лісу", в якій в казковій формі розповідається про перші дні повномасштабного вторгнення, бої за визволення Ірпеня та відбудову міста після визволення, дуже полюбилася нашим дітям. Діти дуже готувалися до зустрічі: читали і перечитували книгу, малювали малюнки, а Полуда Софійка написала свою історію про Оммма і подарувала її авторці. Взяли в авторки справжнісіньке інтерв'ю. Подія минула надзвичайно успішно! Розповідь письменниці перетворилася на справжнє театралізоване дійство, в якому були задіяні діти. Завершилася зустріч спільним малюванням під пісню "Червона калина". Щиро дякуємо авторці і з нетерпінням чекаємо продовження книги. Дякуємо нашим мужнім захисникам за можливість здійснювати дитячі мрії! Україна переможе, так як переміг мужній Ірпінь!