2024-01-22

/Files/images/novini/kuzv/2024/densobornost/022_ДеньСоборності.jpg

22 січня вся Україна відзначає День Соборності України. Це свято нагадує нам, що українці впродовж багатьох років відстоюють свою незалежність. І ця боротьба за єдність територій, культури і цінностей продовжується й нині. Традиція формувати "живий ланцюг" в День Соборності бере свій початок від1990року. Патріоти на чолі з Народним Рухом України об'єднали свої зусилля для демонстрації національного єднання. Утворений ланцюг під назвою "Українська хвиля", простягався від Києва до Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Стрия, Житомира та Рівного. Ця вражаюча традиція живе й нині, живий ланцюг став справжнім символом національної єдності та бажання будувати спільне майбутнє. В рамках цього свята у школі відбулося багато різнопланових заходів, це і виховні години, конкурси малюнків, а також протягом тижня відбуватиметься загальношкільний онлайн-фестиваль талантів "Я вірю в майбутнє твоє, Україно!", де учні продемонструють свої різноманітні здібності та таланти. Перемогу здобуде той учень, відео якого набере найбільшу кількість "вподобайок".

Слава Україні! Героям Слава! Дякую нашим оборонцям за можливість святкувати.

#День_Соборності_України #Я_вірю_в_майбутнє_твоє_Україно

/Files/images/novini/kuzv/2024/densobornost/00_ДеньСоборності.jpg/Files/images/novini/kuzv/2024/densobornost/01_ДеньСоборності.jpg/Files/images/novini/kuzv/2024/densobornost/03_ДеньСоборності.jpg