Прикрась ялинку Перемоги

2023-12-06

/Files/images/novini/kuzv/2023/yalinkaperemogi/00_ЯлинкаПеремоги.jpg

6 грудня учні 5-В, 5-Б, 5-А, 6-А та 6-Г класів брали участь у флешмобі «Прикрась ялинку Перемоги». Навіть попри те, що розпочати вчасно нам завадили ворожі міги, після довготривалого перебування в укритті, діти були налаштовані на позитивну хвилю та з радістю прикрасили ялиночку власноруч створеними прикрасами. Звичайно, на святі не обійшлося без подарунків, у ролі Святого Миколая для наших дітей побував Голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Миколайович Садовой.

Немає у світі такої сили, яка змогла б зламати нашу віру в перемогу. Ми - сильні, єдині та непереможні.