День Святого Миколая

2023-12-06

/Files/images/novini/kuzv/2023/densvmikolaya/00_ДеньСвМиколая.jpg

Традиційно День Святого Миколая в нашій школі починається з привітання від хору "Зірниця" під керівництвом заступника директора з виховної роботи Оксани Кузів. Також учнів вітали повчальною та цікавою сценкою актори з 5-В, 5-Г класу. Святкову програму підготувала педагог-організатор Юлія Новак. Діти з цікавістю дивилися та разом співали пісні Миколаю. У початковій школі організували рухливі перерви та святкове привітання, де вогником свята стало тріо з 5-В: Мазурова Марія, Лукошкіна Анастасія та Кочеткова Діана. Дівчата вразили дітей оригінальними костюмами, а також подарували запальну пісню, під яку всі весело танцювали. Для учнів старшої школи проводився благодійний концерт. У програмі були представлені номери : сучасний танець Ніжинського Максима (7-Б); пісня у виконанні дуету Хлгатян Асмік (7- А) та Мазурової Марії (5-В); танець Сиротюк Вікторії (5-Б), пісня від ансамблю "Формула щастя" та на завершення тріо дівчат з 5-В запалило хорошим настроєм всіх присутніх. Роль Миколая цьогоріч виконав учень 11-Б класу Дмитро Онопрієнко. Дякуємо учням, батькам та учителям за активну участь в сьогоднішньому святі!