Козацькі ігри

2023-10-03

/Files/images/novini/kuzv/2023/kozatskgri/00_КозацькіІгри.jpeg

Для нашого народу рідною землею є Україна, полита потом і кров’ю сотень поколінь, їхніх працелюбних та героїчних предків. Ми пам’ятаємо та шануємо історію здобуття свободи великого українського народу. В нашій школі в рамках тижня «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення» 29 вересня серед учнів 5-х класів педагог-організатор Новак Юлія Володимирівна та учителі фізичної культури провели спортивну квест-гру «Козацькі розваги», яку присвятили нашим славним козакам та сучасним українським героям, захисникам та захисницям. Учні брали участь в таких конкурсах, як «Потяг», де проявляли свою згуртованість; «Майстерні художники» - малювали мужнього козака; «Козацька спритність»; «Отамани» - згадували видатних постатей доби Козаччини; «Стрибки»; «Козацька кмітливість» - перевіряли знання про побут, життя, військові хитрощі козаків.

Учні показали хороші результати та були нагороджені грамотами за активність та досягнення у різних конкурсах.

/Files/images/novini/kuzv/2023/kozatskgri/01_КозацькіІгри.jpeg/Files/images/novini/kuzv/2023/kozatskgri/02_КозацькіІгри.jpeg/Files/images/novini/kuzv/2023/kozatskgri/03_КозацькіІгри.jpeg