Тематичний тиждень «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення»

2023-10-06

/Files/images/novini/kuzv/2023/tematichniytijden/00_ТематичнийТиждень.jpeg

1 жовтня Україна відзначає одразу три головних свята для держави – це День захисників і захисниць України, Свято Покрови Діви Марії (Богородиці) та День українського козацтва. У школі в цей день стартував тематичний тиждень «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення», упродовж якого учасники освітнього процесу занурилися в історію Українського Козацтва, історію нашої Держави; дізналися про військові традиції та звитяги Українського Народу, про наших мужніх, незламних Воїнів від часів козацтва до сьогодення, які відстоювали та сьогодні, ціною власного життя, виборюють майбутнє України.

В рамках тематичного тижня «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення» у школі було проведено наступні заходи:

Книжкова ілюстративна виставка тематичної літератури ««В серцях несемо вдячності немало всім тим, хто землю боронить».!
Тренінгове заняття «Надання першої домедичної допомоги»
Презентація проєктів «Становлення та розвиток українського війська»
Єдина виховна година "Нація нескорених: від козацтва до сьогодення"
Покладання квітів учнями 8-А класу до меморіалу Героям Небесної сотні
Презентація відеороликів «Ми дякуємо нашим захисникам».
Покладання квітів до пам’ятника жертвам Бабиного Яру
Спортивний квест-гра «Козацькому роду нема переводу» за участі 5-х класів
Зустрічі з ветеранами російсько-української війни
Благодійна акція «Смілива гривня»