• Ви знаходитесь тут:

• Новини шкільного життя

Звіт-презентація професійної майстерності педагогів школи І-ІІІ ступенів № 132 міста Києва, що атестуються у 2023 році

2023-03-27

/Files/images/novini/atestatsya/2023/00_Атестація.jpg

16 березня 2023 року відбувся захід “Звіт-презентація професійної майстерності педагогів за п’ять років”.

На розгляд атестаційної комісії та шкільного колективу свої творчі звіти представили педагогічні працівники:

Андорал О.М. – керівник гуртка;

Видаш О.Я. – учитель історії;

Даниленко Т.І. – учитель початкових класів;

Єфанова Ю.Т. – учитель англійської мови, керівник гуртка;

Желізна О.О. – практичний психолог;

Крайнюк Т.В. – учитель інформатики;

Кузів О.О. – учитель музичного мистецтва, керівник гуртка;

Мовчанюк С.В. – учитель української мови та літератури;

Навроцька Н.А. – учитель початкових класів;

Поліщук Г.М. – бібліотекар;

Сисуненко В.О. – учитель початкових класів;

Смульська А.С. – асистент учителя;

Федоренко І.В. – учитель початкових класів;

Хлоп'яча Т.В. – учитель математики;

Шмондюк С.В. – учитель початкових класів.

Освітянська спільнота нашого колективу поділилася педагогічним досвідом: професійною майстерністю, мистецтвом навчання й виховання. Педагоги демонстрували найкращі уміння, надбання й досягнення, які представили в програмі комп’ютерної презентації PowerPoint з фрагментами відеоуроків.

Педагогічний колектив та адміністрація школи з цікавістю та захопленням сприйняли різноманіття презентаційних матеріалів, високо оцінили творчі роботи колег, різноманіття форм та методів роботи з учнями, самовідданість та самовдосконалення всіх вчителів, які атестуються.