Вчитель НУШ – людина, яка надихає вчитися

2023-02-16

/Files/images/novini/lutaeva/2023/nush5klas/НУШ5клас_.jpg

Реформа освіти вимагає не лише зміни програми, але й головного рушія покращень в освіті – самого вчителя. Адже саме від нього залежить, чи зацікавиться дитина у навчанні, чи зрозуміє матеріал, та врешті – чи буде себе добре почувати у стінах школи і впевнено поза ними. Вчитель – місія, бажання допомогти іншому, молодшому, менш досвідченому піднятися на сходинку вище. Школа без вчителя, який несе місію, не може бути успішною.

Природа — колиска дитячої думки. (В.О. Сухомлинський)

Нещодавно серед учнів 5-х класів школи, які здобувають освіту за освітньою програмою НУШ за ініціативи та наставництва учителя інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» Подгаєцького Олександра Олександровича пройшла серія захистів проектів на тему: "Стихійні лиха: землетруси, виверження вулканів, цунамі"

Учні креативно підійшли до виконання завдання. Підготували постери, плакати, презентації.

Захопливо розповідали про причини та наслідки, цікаві факти, шкали вимірювання, класифікації та іншу інформацію щодо природних катаклізмів.

П'ятикласники спробували себе в ролі природодослідників, уважно слухали один одного та ставили запитання.

/Files/images/novini/lutaeva/2023/nush5klas/НУШ5клас_0.jpg/Files/images/novini/lutaeva/2023/nush5klas/НУШ5клас_1.jpg/Files/images/novini/lutaeva/2023/nush5klas/НУШ5клас_2.jpg