#КОЛЬОРОВИЙ_ТИЖДЕНЬ

2023-02-16

/Files/images/novini/lutaeva/2023/Кольоровий тиждень.jpg

Ось і добіг до завершення черговий навчальний тиждень. Пройде ще зовсім трішки часу і красуня-весна наповнить повітря п‘янким ароматом квітів та ясним сонечком зігріє наші душі, проте 1-В не став чекати приходу весни, а під наставництвом своєї креативної першої учительки Ірина Петровська наповнив кольоровими барвами кожну мить свого навчання у рідному класі.

Якщо у вашому житті замало барв, організуйте #КОЛЬОРОВИЙ_ТИЖДЕНЬ як це зробили наші талановиті учні 1-В.

Дітки щодня приходили в школу в певному кольорі одягу) Ніби заново відкривали для себе кольори, адже дізнавалися, що кожен з них несе в собі, як впливає на здоров‘я людини, хто з яких людей віддає якому перевагу. А ще ласували фруктами, виконували цікаві завдання, вчилися бути справжніми друзями.