День Збройних сил України - 2022

2022-12-06

/Files/images/novini/lutaeva/2022/denzsu/00_ДеньЗСУ.jpg

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше.

ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини. Українські військові довели, що вони найвідважніші, найдосвідченіші, найпрофесійніші воїни у світі. Бажаємо кожному захиснику і захисниці повернутися додому цілими і неушкодженими, і принести з собою перемогу!

З нагоди святкування дня збройних сил України у нас в школі було проведено низку заходів:

• уроки звитяги, бесіди та перегляд документальних фільмів,
  • виготовлення привітальних листівок військовим,
  • виготовлення смаколиків із побажаннями,
  • відеопривітання від учнів,
  • зібрано та передано смачні подарунки військовим, які боронять нашу країну у Донецькому напрямку.