Твій друг безпечний рух

2021-05-21

/Files/images/novini/lutaeva/2021/pdr/00_ПДР.jpg

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

Тому традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

13 травня 2021 року учні 1-х та 2-х класів зустрілися з офіцерами патрульної поліції. В цікавій, ігровій формі, за допомогою чудових, наших справжніх поліцейських - майора патрульної поліції Олександра Нечаюка та старшого лейтенанта патрульної поліції Лесі Паштальян, діти були ознайомлені з роботою поліцейських, повторили вже відомі правила дорожнього руху, випробували свої сили в ролі регулювальника дорожного руху та визначили порушення, як з боку пішохода, так і з боку водія.

Згідно плану заходів тижня безпеки дорожнього руху з 11.05 по 21. 05. 2021 року було проведено: Бесіди з батьками учнів, виховні години «Безпека на дорозі – безпека життя» та «Правила нашої безпеки».