Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

2016-04-29

/Files/images/novini/lutaeva/sokl-djura/1.jpg

Учні нашої школи прийняли участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл»(«Джура»), якає формою позаурочної та позашкільної, оборонно-масової роботи, початкової військової та фізичної підготовки, ідейно політичного, морально - психологічного та національно-духовного виховання учнівської молоді.

Метою якої є:
- виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини шляхом залучення широкого загалу молоді до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи;
- формування і виховання у молоді високих морально-психологічних та морально-бойових якостей, мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості, ініціативності на теренах відновлених національних козацьких педагогічних традицій;
- виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя;
- забезпечення єдності виховання, розвитку і психологічної підготовки дітей та молоді до захисту Вітчизни;
- формування у дітей та молоді патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання вимог Конституції України;
- вивчення історії українських військових формувань;
- удосконалення педагогічних форм і методів навчання основам військової справи;
- організація змістовного дозвілля молоді.

За умовами гри участь приймалаучнівськамолодьвіком 14-18 років

Честь нашої відстоювали учні 9-х класів - рій «Січові стрільці»:

• -Котиpло Поліна – 9-Б клас;
  • -Хоменко Юлія – 9-Б клас;
  • -Замула Владислав – 9-А клас;
  • -Пацьора Максим – 9-А клас;
  • -Сокрута Денис – 9-В клас;
  • -Федишин Петро – 9-А клас;
  • -Максименко Єгор – 9-А клас;
  • -Загородній Дмитро – 9-А клас.

У підготовці рою «Січові стрільці» до змагань допомагали педагоги Краснощок Володимир Петрович, Грабовський Михайло Михайлович, Калашнікова Людмила Миколаївна, Видаш Ольга Ярославівна, Андорал Олексій Миколайович, педагог-організатор Лутаєва-Козир Людмила Володимирівна.

Загальне керівництво за підготовкою рою до змагань здійснювали директор школи Савченко Микола Іванович та заступник директора з виховної роботи Коваленко Наталія Миколаївна.

За результатами гри Ми вибороли наступні місця:

І місце у конкурсі «Добре діло»

ІІ місце у змаганнях «Стрільба із пневматичної зброї»;

ІІІ місце рій «Січові стрільці» отримав у районному конкурсі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Переможців нагородила дипломами управління освіти і кубками начальник управління освіти Г.М. Полторак.

Дякуємо, всім за допомогу у підготовці рою.

Вітаємо переможців!

/Files/images/novini/lutaeva/sokl-djura/2.jpg