Олеся Сінчук — український композитор, співачка, поетеса, художник-графік

2016-04-12

/Files/images/novini/lutaeva/vistupi/cinchuk1.JPG

12 квітня 2016 року до нашої школи завіталаОлеся Сінчук — український композитор, співачка, поетеса, художник-графік. Член національної Ліги українських композиторів, Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», Національної спілки театральних діячів України.

Працює у стилях - етно, фолк, акустичний рок, популярна музика, лірична пісня, романтичні твори для фортепіано.Пише та співає українською, російською, польською мовами.

Зїїтворчістю знайомі поціновувачі української культури убагатьох міста не тільки України але й Європи( близько 500 міст).

А тепер і учні нашої школи познайомилися з творчістю Олесі Сінчук.

Олеся пише багато творів - пісень на власні вірші, інструментальнікомпозиції( для фортепіано, сопілки та квартету ( гітара, сопілка, скрипка, дримба).

Олеся Сінчук відмітила зацікавленість учнів школи українськими традиціями, виконанням фольклорних пісень та авторськими віршами.

/Files/images/novini/lutaeva/vistupi/cinchuk2.JPG

/Files/images/novini/lutaeva/vistupi/cinchuk3.JPG