Ми - нація єдина!

2015-09-01

Пролунав перший дзвінок, учні сіли за парти, прощаючись з безтурботним, гомінким літом!

Розпочався навчальний рік першим уроком, тема якого «Ми – нація єдина!».

/Files/images/veresen15/3-B_2.JPG

Зважаючи на сьогоднішні події в Україні, зміст даного твердження є необхідним для кожного свідомого громадянина нашої держави. В усіх класних колективах говорили про ті цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють нашу державу та об’єднують націю.

/Files/images/veresen15/3-A.JPG

/Files/images/veresen15/Задорожна_2Б.JPG

/Files/images/veresen15/2-X.JPG

/Files/images/veresen15/Штефанюк.JPG

/Files/images/veresen15/Попова_3В.JPG

У 8-Б класі був проведений урок, який відвідали випускники нашої школи, колишні учні Крайнюк Тетяни Василівни, які були і нині є учасниками АТО. Хлопці поділилися зі школярами своїми спогадами та думками, записали на прапорцях вітання та побажання учням. Обіцяли повернутися з перемогою та зустрітися ще не один раз у стінах рідної школи.

/Files/images/veresen15/8Б_Крайнюк.JPG

/Files/images/veresen15/8Б_Крайнюк2.JPG

У 7-А та 8-В класах учителями Король О. М. та Сурковою С.В. був проведений перший урок, який пов’язаний з темою українського державотворення, зміцнення та розвитку держави, історичної долі України та з історією виникнення її державних символів.

/Files/images/veresen15/Король.JPG

/Files/images/veresen15/Суркова.JPG

/Files/images/veresen15/7-А,8-В.JPG

А для першокласників, тема 1-го уроку була пов’язана з історією школи, особливостями навчання в ній, а також з її випускниками.

/Files/images/veresen15/11А_01_09_15.JPG

/Files/images/veresen15/11Б_01_09_15.JPG

Розпочався ще один новий навчальний рік. Хай він буде вдалим, не дивлячись ні на що!