Тренінг по запобіганню булінгу

2018-11-26

/Files/images/novini/lutaeva/2018/bulng_8v/00_булінг_8в.jpg

Сьогодні з учнями 8-В класу був проведений тренінг по запобіганню булінгу в колективі.

Провела його тренер, психолог, волонтер - Алла Іванівна Державіна.

Психолог розповіла дітям про методи боротьби з булінгом, шляхи подолання цієї проблеми. Розказала про вміння подолання агресії та злості в дитячому колективі. Велику увагу Алла Іванівна приділила темі - кібербулінг, яка в останній час дуже актуальна в суспільстві. Вміти опанувати себе та протистояти агресії - це основне завдання кожного. А ще необхідно з толерантністю ставитися до ближніх. Саме таким був фінальний акорд зустрічі дітей і психолога.