Екскурсія по Волині

2018-11-01

/Files/images/ekskurs/volin_2018/00_Волинь.jpg

26 жовтня учні 10-х класів відправилися на екскурсію по Волині. Першою зупинкою було село Колодяжне – батьківщина Лесі Українки.

Діти пройшлися Лесиними стежками, відвідали її літній будиночок та ненадовго доторкнулися до історії української літератури.

/Files/images/ekskurs/volin_2018/01_Волинь.jpg/Files/images/ekskurs/volin_2018/02_Волинь.jpg/Files/images/ekskurs/volin_2018/03_Волинь.jpg

Наповнені ентузіазмом далі відправилися до Луцька, де відвідали всесвітньовідомий Замок Любарта.

/Files/images/ekskurs/volin_2018/04_Волинь.jpg/Files/images/ekskurs/volin_2018/05_Волинь.jpg

Дізнавшись багато нового про життя князівства, учні поїхали під славнозвісне Берестечко. Десятикласники почули багато цікавих фактів з історії козацтва і побували в самому епіцентрі Битви під Берестечком, де козаки відчайдушно боролися і гинули за Незалежність нашої багатостраждальної землі.

/Files/images/ekskurs/volin_2018/06_Волинь.jpg/Files/images/ekskurs/volin_2018/07_Волинь.jpg

Наступною пам’яткою культури і, зокрема, нашої освіти стала Острозька Академія, в якій учні ще раз переконалися в тому, що саме наші ВУЗи випускають найталановитіших та допитливих фахівців.

/Files/images/ekskurs/volin_2018/08_Волинь.jpg/Files/images/ekskurs/volin_2018/09_Волинь.jpg/Files/images/ekskurs/volin_2018/10_Волинь.jpg

Останньою відправною точкою нашої екскурсії стало містечко Дубно, яке вразило своєю могучою фортецею, віковими укріпленнями та любов’ю і піклуванням князя Федора Острозького до свого народу.

/Files/images/ekskurs/volin_2018/11_Волинь.jpg/Files/images/ekskurs/volin_2018/12_Волинь.jpg

Повернулися додому 29 жовтня втомлені, але збагачені новими знаннями та з масою позитивних вражень, чим завдячуємо заслуженому екскурсоводу України Тетяні Никифорівні!