Join IT у нашій школі

2018-09-13

/Files/images/novini/lutaeva/2018/00_Невдащенко.jpg

Асоціація IT Ukraine за підтримки Міністерства освіти і науки України та Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, впровадила реалізацію соціального профорієнтаційного проекту для учнів 8 - 11 класівJoinIT у нашій школі. З метою підвищення інтересу майбутніх абітурієнтів до галузі інформаційних технологій, зацікавлення учнів приєднатись до ІТ-спільноти, забезпечивши у такий спосіб економічне і технологічне процвітання України, 13 вересня 2018 року, для учнів 9-х класів відбулася профорієнтаційна зустріч. Лекцію провів викладач НТУУ «КПІ» ім. І. Сікорського, кандидат технічних наук, сертифікований спеціаліст ІТ галузі, викладач на різноманітних курсах JAVA та інших – Максим Невдащенко, доречі випускник нашої школи 2006 року.

На профорієнтаційному заході було показано мотиваційний відео-ролик; спікер розповів про перспективні ІТ-спеціальності, сучасні ресурси для самонавчання у сфері комп’ютерних наук, підготовку до ВНЗ, а також про власний досвід роботи в ІТ-компанії та можливість реалізувати себе і стати конкурентоспроможним спеціалістом.

На завершення зустрічі учні мали можливість почути відповіді на всі свої запитання.

/Files/images/novini/lutaeva/2018/01_Невдащенко.jpg