Гордість школи

2017-12-27

/Files/images/novini/konkurs2014/2017/IMG_0041.JPG

27 грудня в Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації урочисто привітали і нагородили переможців та учасників І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018" в номінаціях "Українська мова та література", "Німецька мова", "Фізика" та "Фізична культура" Переможців привітали голова Голосіївського району Наталія Бондар, перший заступник голови Юрій Ткаченко, начальник районного Управління освіти Галина Полторак, директори навчальних закладів та голови профспілкових організацій. Усі учасники й переможці районного туру конкурсу були нагороджені Почесною грамотою Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, грамотами Управління освіти, грошовою винагородою та цінними подарунками від районної профспілки.

Почесними гостями від нашої школи були: директор - Савченко Микола Іванович, заступник директора з НРВ - Король Ольга Миколаївна, учитель фізики - Купріянчук Марія Володимирівна, учитель фізичної культури - Тамбовцева Оксана Валентинівна.

Подяку Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації було оголошено Король О.М. як члену фахового журі Конкурсу.

/Files/images/novini/konkurs2014/2017/DSC00Король.JPG

Учитель фізичної культури Тамбовчева О.В. посіла в конкурсі І районного туру серед учасників ІІ місце і була нагороджена Почесною грамотою Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації та грошовою винагородою у сумі 4000 гривень (Наказ Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації №441 від 12 грудня 2017р.).

/Files/images/novini/konkurs2014/2017/DSC00Тамбовцева.JPG

Учитель фізики Купріянчук М.В. на Конкурсі виборола І місце і є представником ІІ міського етапу конкурсу "Учитель року - 2018" від Голосіївського району і була нагороджена Почесною грамотою Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації та грошовою винагородою у сумі 5000 гривень (Наказ Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації №441 від 12 грудня 2017р.).

/Files/images/novini/konkurs2014/2017/DSC00Купріянчук.JPG

Присутні почесні гості в залі своїми оплесками засвідчували шану й подяку учителям - переможцям Конкурсу.

/Files/images/novini/konkurs2014/2017/DSC00Зал.JPG

Учителі Голосіївського району - переможці конкурсу "учитель року - 2018"

/Files/images/novini/konkurs2014/2017/DSC00ВсіВчителі.JPG