Вшанування пам’яті Небесної сотні

2018-02-21

/Files/images/novini/lutaeva/nebesna_sotnya/2018/0_Небесна_сотня_2018.jpg

18-20 лютого - річниця розстілів на Майдані. Ті дні стали одними з найтрагічніших в історії сучасної України. Чотири роки тому на Майдані та Інститутській ми втратили нашу Небесну Сотню. Героїв, які поклали життя, щоб ми могли жити в іншій, кращій Україні.

20 лютого 2018 року учні нашої школи взяли участь у тихій акції "Ангели пам'яті" присвячена вшануванню Небесної Сотні. Розвішування паперових янголів на деревах, які стали свідками кривавого вбивства невинних і героїчних людей у центрі Києва. У пам'ять про Небесну Сотню, яка тепер тримає над нами небо.Щороку кожен може приєднатися до акції і повісити свого паперового Ангела пам'яті на Інститутській і поставити свічки у пам'ять про загиблих за Україну, за нашу з вами свободу і гідність.

/Files/images/novini/lutaeva/nebesna_sotnya/2018/1_Небесна_сотня_2018.jpg/Files/images/novini/lutaeva/nebesna_sotnya/2018/2_Небесна_сотня_2018.jpg

Людей, які загинули на Майдані та прилеглих до нього вулицях, вперше «Небесною сотнею» назвала поетеса Тетяна Домашенко, присвятивши їм вірш «Небесна сотня воїнів Майдану». Сьогодні в багатьох містах і селах встановлені пам’ятні дошки, їхніми іменами названі вулиці й сквери. Рішенням Київської міської влади відрізок вулиці Інститутської, де між протестувальниками і спецпризначенцями точилися жорстокі сутички і були розстріляні десятки людей, перейменований на Алею Героїв Небесної Сотні.

/Files/images/novini/lutaeva/nebesna_sotnya/2018/3_Небесна_сотня_2018.jpg

На деревах, що ростуть біля школи учні 2-х класів приєднавшись до тихої акції «Ангели пам’яті» та розвісили паперових янголів - символу чистоти…

/Files/images/novini/lutaeva/nebesna_sotnya/2018/4_Небесна_сотня_2018.jpg/Files/images/novini/lutaeva/nebesna_sotnya/2018/5_Небесна_сотня_2018.jpg