Наукові читання у Інституті Кібернетики

2013-11-12

/Files/images/novini/1.jpg

2013 рік є дуже знаковим для киян, адже саме цього року святкують 70-річчя від дня народження засновника кібернетики як науки в України - Віктора Михайловича Глушкова. З приводу таких святкувань Інститут Кібернетики організував наукові читання, учасниками яких стали дві наші учениці - Мангер Катерина та Носовська Олена. Засідання відбувалось у вигляді круглого столу, де поряд у МАНівцями сиділи справжні науковці НАН України, учні Віктора Михайловича Глушкова. Та найпочеснішим гостем засідання стала донька великого науковця – Віра Глушкова. В програму засідання входили відвідини робочого кабінету Віктора Глушкова, його донька розповіла про досягнення свого батька у сфері кібернетики та обчислюваних технологій. Після чого МАНівці презентувала свої наукові роботи. А на завершення вечора пам'яті Глушкова всім учасникам зібрання показали надсучасний комп'ютер - СКІТ.