День пам’яті жертв Бабиного Яру

2017-09-29

/Files/images/novini/lutaeva/babinyar/01_26.09_2017.jpg

25 вересня 2017 року актив УРС школи на чолі з президентом УРС школи взяли участь у заході увічнення пам'яті про одну з найтрагічніших сторінок Голокосту - масове вбивство євреїв Києва; вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, мирних жителів усіх національностей, військовополонених, учасників українського визвольного руху, а також для об'єднання зусиль суспільства щодо запобігання повторенню злочинів проти людяності відбулося покладання квітів до пам’ятників Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».

В межах тижня у класах відбулися тематичні виховні години, присвячені Дню пам’яті жертв Бабиного Яру.

Учні 5-11 класів підготували виставку газет «Бабин Яр – трагедія століття».

29 вересня через шкільний радіовузол УРС підготувала та повідомила інформацію про масові розстріли у Бабиному Яру (1941-1943рр.) та вшанування жертв за етнічною ознакою (євреї та цигани), а також партійних та радянських активістів, підпільників, членівОрганізації Українських Націоналістів(переважно членівОУН-м), заручників, «саботажників», порушників комендантської години та інших.

/Files/images/novini/lutaeva/babinyar/02_26.09_2017.jpg/Files/images/novini/lutaeva/babinyar/03_26.09_2017.jpg