ЦІКАВІ ЗУСТРІЧІ

2017-09-26

/Files/images/novini/shevchenkvsk_chitannya/Korol.jpg

26 вересня в школі відбулася зустріч учнів 9-10 класів із представником Міжнародного фонду «Відродження духовності нації» Журавлем Анатолієм Петровичем. Зустріч проходила у теплій і щирій атмосфері.

Приємним здивуванням для учнів було те, що Анатолій Петрович почав бесіду словами Гімну школи: « Барви осені Київ прикрасили, Промінь знань Теремки освітив…» . Учні підхопили знайомі й рідні їм слова й проспівали Гімн школи. Далі почалась невимушена бесіда про життя українського народу, під час якої звучали уривки поезій Т.Г. Шевченка у віртуозному виконанні Анатолія Петровича. Адже Шевченкове слово як ніколи актуальне сьогодні, у нелегких умовах становлення нашої держави. Учні, затамувавши подих, слухали, переймаючись словами Великого Кобзаря.

Учениця 10-Б класу Березняк Діна, переможець міського етапу конкурсу «Щевченківські читання» 2017 року, декламувала поезію Т.Г. Шевченка «Три літа».
Анатолій Петрович презентував шкільній бібліотеці «Кобзар» 2017 року видання та книгу «Стратегія геніїв».