Участь учнів школи №132 у математичних боях

2013-11-17

/Files/images/novini/1_СтЛ_Крем_СШ132-1024x768.jpg

Команда одинадцятикласників нашої школиі бере участь у Математичних боях, організованих Київським Національним університетом ім. Т. Г. Шевченка. За результатами відбіркового етапу цих змагань команду наших учнів об'єднали з командою з Кременчука, і тепер наша збірна зустрічається у двобоях з іншими представниками навчальних закладів міста Києва. Позаду вже залишились два поєдинки, які увінчались перемогою команди наших учнів з досить великою перевагою в очках. Проте попереду залишається ще два математичні матчі з досить сильними суперниками. Тож бажаємо нашим матборцям - Мангер Катерині, Ель Абдулла Каріму, Захарчук Людмилі, Кокоші Світлані, Сенченко Наталії та Носовської Олені - сил вистояти та перемогти!