Районний етап XVI Міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка

2017-02-22

/Files/images/novini/shevchenkvsk_chitannya/2017/image.jpg

22 лютого у Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району міста Києва відбувся районний етапXVIМіського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка. Представником від нашої школи була переможець шкільного етапу Березняк Діна, учениця 9-В класу, з поезією «Три літа».

Виступ нашої учасниці був натхненним та яскравим, а емоційність та міміка учасниці дали їй ім’я «Дівчина, яка розмовляє очима».

Серед багатьох учасників всіх загальноосвітніх навчальних закладів Голосіївського району Березняк Діна виборола І місце і, незабаром, Діну чекають на міському етапі XVI Міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка, який відбудеться на базі Київського дитячого палацу дітей та юнацтва, де вона буде учасником-представником від нашого району.

Дякуємо Діні за вдалий виступ! Вітаємо із яскравою перемогою!!! Успіху та подальших перемог!!!

/Files/images/novini/shevchenkvsk_chitannya/2017/01_район.jpg

/Files/images/novini/shevchenkvsk_chitannya/2017/04_район.jpg