День Святого Миколая

2016-12-19

/Files/images/svyata/mikolay16/Миколай_2016_0.JPG

Святий отче, Миколаю! Я тебе благаю:
Пошли щастя й світлу долю, Козацькому краю.
Дідусь і бабуся — Щоб були здорові,
Татусь і матуся — Щоб жили в любові.
Святий отче, Миколай, мою хату не минай!
Подаруй мені потіху, і торбину, повну сміху,
І здоров'я для родини, красну долю для Вкраїни.

/Files/images/svyata/mikolay16/Миколай_2016_1.JPG

До Дня Святого Миколая у шкільному вестибюлі засяяла Новорічно – Різдвяна ялинка, відбулася виставка новорічних привітальних газет та традиційна виставка шкільного художнього гуртка «Контраст» під керівництвом Пірс Алли Пантелемонівни. Учні 1-11 класів підготували до свята оригінальні новорічні прикраси, які прикрасили нашу школу та додали святкового настрою.

Традиційно, 19 грудня 2016 року учителів, учнів школи та батьків у вестибюлі школи зі святом Святого Миколая вітали учні 4-В класу «Ой, хто Миколая любить». Зазвучали новорічні колядки та Різдвяні щедрівки.

За святковий настрій учасники заходу були нагороджені солодкими подарунками від батьків, учнів, педагогічних працівників.

/Files/images/svyata/mikolay16/Миколай_2016_2.JPG

/Files/images/svyata/mikolay16/Миколай_2016_3.JPG