Відзначення Дня Гідності та Свободи в школі

2016-11-21

/Files/images/novini/ATO/Прапор.png

Три роки після другого Майдану в Україні, іменованого Революцією гідності. Певна, буремні події, що відбувалися тоді впродовж трьох холодних зимових місяців у центрі столиці, так чи інакше вплинули на кожну людину, яка має відкрите серце. Навіть три роки по тому неможливо спокійно переглядати кадри: мирні протести, побиття, стрілянину, смерті, Небесну Сотню, самопожертву, згуртованість, викрадення, вогонь, стійкість.

21 листопада у день відзначення річниці Євромайдану, який започаткував Революцію Гідності.

У школі відбулася низка заходів:

• Учнівська рада самоврядування підготувала інформаційну радіогазету «Шанс змінити Україну».
  • Класні керівники зі своїми учнями відвідали меморіал пам’яті Героям Небесної Сотні.

/Files/images/novini/ATO/8-В_квіти.jpg

На виховних годинах учні школи вшановували пам'ять Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності, які загинули за свободу та незалежність України.