Молодь Голосієва обирає здоровий спосіб життя

2016-12-02

/Files/images/novini/lutaeva/vistupi/zdorovya/Лутаева_здоровя_1.png

«Ми — за здоровий спосіб життя» — саме так називається виступ агітбригади школи, що має на меті та спонукає молодь нашої школи до формування свідомого ставлення до свого фізичного, психічного і соціального здоров'я.

Оскільки, майбутнє кожної держави - це її молодь, то можна без перебільшення стверджувати, що здорова молодь - запорука майбутнього успіху України, її благополуччя і процвітання, розвитку, становлення і утвердження у світі.

/Files/images/novini/lutaeva/vistupi/zdorovya/Лутаева_здоровя_2.png

Впевнені в собі, цілеспрямовані, рішучі, непохитні у своїх намірах молоді люди, мають скласти основу української держави, її цвіт. Вони, необтяжені сумнівами і пороками, зможуть приймати креативні рішення, діяти ефективно і досягати бажаного результату.

/Files/images/novini/lutaeva/vistupi/zdorovya/Лутаева_здоровя_3.png

В межах проведення у школі традиційного тижня «Ми – за здоровий спосіб життя» 1 та 2 грудня 2016 року відбувся виступ агітбригади, підготовлений педагогом-організатором Лутаєвою-Козир Л.В. та групою старшокласників Гончаром Артемом, Герман Ольгою, Авраменко Каріною, Чайчевською Златою, Логвіновою Софією.

/Files/images/novini/lutaeva/vistupi/zdorovya/Лутаева_здоровя_4.png

Учні нашої школи, які активно підтримують здоровий спосіб життя є взірцями для молодших школярів.

/Files/images/novini/lutaeva/vistupi/zdorovya/Лутаева_здоровя_5.png

Молодші школярі із задоволенням та захопленням підтримували заклики агітбригади та були активними учасниками дійства.