Свято знань

2016-09-01

/Files/images/svyata/veresen2016/1.JPG

Мить сокровенна, як вишня в цвіту.
Сяють слова, золоті і нетлінні,
Рідні до болю, рівні життю:
Ми народилися в Україні!

Традиційно Свято знань – перше вересня 2016-2017 навчального року в школі розпочалося із урочистої лінійки, на якій зібралася вся шкільна родина: педагогічні працівники, учні, батьки та мешканці мікрорайону.

На святі були присутні почесні гості: голова ветеранської організації «Теремки-1» - Некрасова Леоніна Миколаївна, учасник бойових дій на Сході України – Господарюк Михайло Іванович, голова батьківського комітету школи – Калитенко Олександр Анатолійович.

/Files/images/svyata/veresen2016/1_1.JPG

/Files/images/svyata/veresen2016/2.JPG

Шкільне подвір'я наповнене патріотичним настроєм.

Свято почалось із виконання Державного Гімну України, внесення кращими учнями Прапора України і Прапора навчального закладу.

/Files/images/svyata/veresen2016/3.JPG

Першим до шкільної родини звернувся директор школи Савченко М. І., який привітав шкільну громаду із 25 річницею незалежності України та Днем знань - святом мудрості, доброти та людяності. Побажав учням наполегливості, досягнення поставлених цілей та успішного навчального року.

Тисячолітній шлях пройшла наша Батьківщина, щоб вибороти Незалежність та заявити про себе світові під назвою Україна.

25 років – зовсім юний вік. Особливо для держави. А скільки всього зазнала?! І радості, і гордості за славних синів своїх і дочок, і на жаль, горя, що прогриміло страшним словом «Війна».

Наша школа, яка у 2017 році буде відзначати свій сорокарічний ювілей, кожен з нас - є частинкою історії шляху незалежної України.

Нам є чим пишатися. За 25 років школа випустила 1750 учнів; із них – 112 золотих та 48 срібних медалістів.

Наші учні - гордість не лише нашої школи, а й України та Світу .

Серед випускників – видатні науковці, педагоги, талановиті лікарі, артисти, керівники міжнародних компаній.

Ми пишаємося випускниками-спортсменами – неодноразовими чемпіонами України, Європи та світу з різних видів спорту.

18 випускників школи сьогодні перебувають у зоні АТО, мужньо відстоюючи свободу та територіальну цілісність нашої держави.

Школа сьогодні це:

• 68 педагогічних працівників
  • 920 учнів
  • 92 першокласники
  • 33 затишних навчальних класів
  • Ігрові та спальні кімнати
  • 2 спортивні зали
  • Хореографічна та краща у місті Києві тренажерна зали.

У нашій школі створено кращі умови для навчання талановитих учнів – переможців та призерів олімпіад, конкурсів, змагань району, міста, України.

У 2016 році педагогічний колектив школи нагороджений почесною відзнакою за особливі успіхи в навчанні обдарованої молоді.

Сьогодні, в тривожні часи для України, саме від кожного з нас і від усіх разом залежить: якою бути нашій Державі.

Нехай мир і злагода панують у нашому домі, а впевненість у власних силах приведуть до нових звершень в ім’я України!

Із словами привітання виступили й головні герої свята — першокласники. Їхні слова про бажання і готовність вчитись були підтримані щирими оплесками.

Хвилюючим на святі стало вручення короваю першокласникам, як символу батьківського благословення на щасливу долю, радісне життя.

Учні привітали вчителів яскравими букетами осінніх квітів.

Шкільний театральний гурток «Острів світла» розважив всіх присутніх оригінальним уривком з казки «Колобок».

Під звуки першого дзвоника святкова лінійка добігла кінця, і школярі посіли свої почесні місця за партами, щоб розпочати важкий, але такий цікавий навчальний рік.

Сподіваємося , що початок нового навчального року стане початком миру й злагоди в нашій Україні, бо про це так мріють наші школярі! Цього прагнемо всі ми!

/Files/images/svyata/veresen2016/4.JPG

/Files/images/svyata/veresen2016/5.JPG