КВК

2016-11-11

/Files/images/novini/kvk/школа жартів.gif

11 листопада 2016 року команда КВК школи «Рятівники-132» у Київському Палаці дітей та юнацтва приймали участь у міському фестивалі шкільних команд КВК «Школа жартів».

Наша команда показала свою майстерність, вправність та креатин. Зал Палацу був заповнений вболівальниками нашої школи, які ані на мить не залишали без уваги гумор, що лунав зі сцени, повсякчас даруючи оплески та веселий сміх.

Команда «Рятівники-132» у складі якої: капітан команди – Мельниченко Євген, Нечай Марія, Сіліч Тимофій, Яретик Микола, Якунченкова Любов, Сокрута Денис, Пацьора Максим, під керівництвом Єфанової Юлії Тарасівни отримали путівку до півфіналу на фестивалі шкільних команд КВК, де вони будуть змагатися за перше місце конкурсу шкільних команд КВК «Школа жартів».

/Files/images/novini/kvk/F9-zsYUqgOM.jpg

/Files/images/novini/kvk/ee9uV7y4rwA.jpg