Звіт про проведення батьківських зборів

2016-09-16

Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі, і в школі.

З 12 по 15 вересня в школі І-ІІІ ступенів № 132 проходив тиждень спілкування «Учитель - батьки, батьки - вчитель». За цей час було проведено засідання батьківського комітету школи, батьківські збори учнів 1-11 класів, на яких розглянуто нагальні питання життєдіяльності школи та навчально-виховного процесу у 2016-2017 навчальному році.

13 вересня відбулася батьківська конференція, на якій були присутні представники від 33-х класів.

14-15 вересня відбулися батьківські збори 1-11 класів.

На зборах розглядалися і обговорювалися наступні питання:

1. Про результати роботи школи за минулий навчальний рік та завдання на новий 2016-2017 навчальний рік. (Директор школи Савченко М.І.)

2. Про внесення та витрати добровільних внесків до батьківського комітету школи на ремонт та утримання школи за період з 06. 06. 2016 року по 31.08. 2016 року.

3. Про внесення від благодійників добровільних внесків до Благодійного фонду «Школа-ХХІ ст.» за період 01. 01. 2016 року по 31. 08.2016 року. (Доповідач директор фонду Бондар Ю. М.)

4. Про організацію охорони в школі. (Доповідач Бондар Ю. М.)

5. Про внесення добровільних внесків до благодійного комітету школи на ремонт та утримання школи. (Доповідач Калитенко О. А.)

6. Про внесення добровільних внесків до благодійного фонду розвитку освіти «Школа-ХХІ ст.». (Доповідач Бондар Ю. М.)

7. Про організацію харчування

8. Про забезпечення підручниками

9. Про забезпеченість кадрами

У кінці зустрічі директор школи подякував батькам за небайдуже ставлення до проблем школи та висловив упевненість, що вони і надалі не будуть шкодували сил і часу й завжди спрямовуватимуть свої зусилля на досягнення успіху в спільній справі – вихованні успішної особистості.

Директор Савченко М. І. проаналізував успішність роботи школи за 2015-2016 навчальний рік за наведеними таблицями.

1. Школа № 132 ЗНО-2016

/Files/images/batkvskiy_komtet/2016/Слайд2.JPG

2. ЗНО Українська мова та література. Порівняння результативності досягнень серед загальноосвітніх шкіл Голосіївського району

/Files/images/batkvskiy_komtet/2016/Слайд3.JPG

3. ЗНО Українська мова та література. Порівняння результативності досягнень серед гімназій та ліцеїв району

/Files/images/batkvskiy_komtet/2016/Слайд4.JPG

4. ЗНО Математика. Порівняння результативності досягнень серед загальноосвітніх шкіл Голосіївського району

/Files/images/batkvskiy_komtet/2016/Слайд5.JPG

5. ЗНО Математика. Порівняння результативності досягнень серед гімназій та ліцеїв району

/Files/images/batkvskiy_komtet/2016/Слайд6.JPG

6. ЗНО Історія України. Порівняння результативності досягнень серед загальноосвітніх шкіл Голосіївського району

/Files/images/batkvskiy_komtet/2016/Слайд7.JPG

7. ЗНО Історія України. Порівняння результативності досягнень серед гімназій та ліцеїв району

/Files/images/batkvskiy_komtet/2016/Слайд8.JPG

Результати олімпіад

1.Динаміка кількості переможців II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед шкіл I-III ступенів за 2013-2016 рр.

/Files/images/batkvskiy_komtet/2016/Слайд21.JPG

2. Кількість переможців загальноосвітніх навчальних закладів району в IІI (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (2015-2016 н. р.)

/Files/images/batkvskiy_komtet/2016/Слайд22.JPG

3. Всеукраїнські учнівські олімпіади

/Files/images/batkvskiy_komtet/2016/Слайд24.JPG

4. Мовні конкурси

/Files/images/batkvskiy_komtet/2016/Слайд25.JPG

5.Динаміка кількості переможців I (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН серед шкіл I-III ступенів

/Files/images/batkvskiy_komtet/2016/Слайд27.JPG

6. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук

/Files/images/batkvskiy_komtet/2016/Слайд28.JPG

Почесна відзнака

19 травня 2016 року за участю керівництва Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня науки.

Почесну відзнаку «За особливі успіхи в навчанні і вихованні обдарованої учнівської молоді Голосіївського району міста Києва» отримали:

Гімназія № 179 – кращий навчальний заклад серед гімназій і ліцеїв;

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 112 імені Т. Шевченка – кращий навчальний заклад серед спеціалізованих шкіл;

Школа І-ІІІ ступенів № 132 – кращий навчальний заклад серед загальноосвітніх шкіл за результатами участі у всіх етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів.