• Ви знаходитесь тут:

• Новини шкільного життя

Урочистий вечір, присвячений врученню атестатів про повну загальну середню освіту випускникам 2016 року

2016-05-28

/Files/images/svyata/vipusk2016/_2.JPG

28 травня 2016 року у святковій залі Академії праці і соціальних відносин федерації профспілок України відбувся урочистий вечір, присвячений врученню атестатів про повну загальну середню освіту випускникам 2016 року школи І-ІІІ ступенів №132 міста Києва.

Вручення атестатів – свято особливе. Його немає в жодному календарі, але про нього всі знають, його завжди чекають. На ньому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім. Все має свій початок і своє закінчення. На жаль, спливає і шкільна юність. А цей день проводить межу між дитинством і самостійним життям випускників школи №132.

11 років продовжувався нелегкий шлях випускників до цієї події. І ось непроста праця в складній, але чудовій шкільній країні Знань завершена! Саме підтвердженням цього і стали атестати про повну загальну середню освіту, золоті та срібні медалі, грамоти за особливі успіхи у вивченні окремих предметів, вручені директором школи Савченком М.І. та заступниками директора Сліпченко О.Ю. та Коваленко Н.М.

/Files/images/svyata/vipusk2016/1.JPG

Золотими медалями «За високі досягнення у навчанні» та атестатами особливого зразка були нагороджені:

• Зуб Платон
  • Куцик Олена
  • Пацьора Данило
  • Соляніков Павло
  • Хлоп’ячий Олександр
  • Юревич Вероніка

/Files/images/svyata/vipusk2016/_3.JPG

Срібними медалями «За високі досягнення у навчанні» та атестатами особливого зразка були нагороджені:

• Глотов Валентин
  • Домбровська Марина
  • Прилуцька Тетяна
  • Іваницький Максим
  • Хлоп’ячий Павло

Продовжили процедуру вручення атестатів класний керівник 11-А класу Хлоп’яча Тетяна В’ячеславівна та класний керівник 11-Б класу Мовчанюк Світлана Володимирівна.

/Files/images/svyata/vipusk2016/_4.JPG

/Files/images/svyata/vipusk2016/_5.JPG

Напевне, спогади про школу залишаються в серці промінчиком любові і добра, а спогади про дитинство приходять разом з іменем першої вчительки, яка була першою, хто прийняв маленьких, полохливих першокласників до дружної шкільної родини. Від імені перших вчителів випускників привітала Зіма С.В.

/Files/images/svyata/vipusk2016/_6.JPG

Якщо є щось святе на землі, то це батько й мати. Люди, які розділяли гіркоту невдач і щасливі хвилини радощів, віддаючи до останку любов свого серця. Від імені батьків дітей привітала ДаниленкоТ.І.

/Files/images/svyata/vipusk2016/_7.JPG

На цьому офіційна частина урочистого вечора закінчилася і розпочався святковий концерт, підготовлений випускниками. Пісні, танці, спогади про шкільне життя, слова подяки батькам та вчителям…

/Files/images/svyata/vipusk2016/_8.JPG

/Files/images/svyata/vipusk2016/_9.JPG

/Files/images/svyata/vipusk2016/10.JPG

/Files/images/svyata/vipusk2016/11.JPG

/Files/images/svyata/vipusk2016/13.JPG

/Files/images/svyata/vipusk2016/14.JPG

/Files/images/svyata/vipusk2016/15.JPG

/Files/images/svyata/vipusk2016/17.JPG

/Files/images/svyata/vipusk2016/18.JPG

/Files/images/svyata/vipusk2016/19.JPG

/Files/images/svyata/vipusk2016/20.JPG

Не відставали від своїх талановитих дітей і батьки. В подарунок для своїх рідних кровиночок батьки 11-Б класу підготували пісню, яка своєю щирістю зворушила всіх присутніх до глибини душі.

/Files/images/svyata/vipusk2016/12.JPG

Ви два крила, що летите в майбутнє,
Назустріч всім вітрам, лише вперед.
Вас всіх чекає радість незабутня.
Ми віримо: щасливим буде злет!
Успіхів вам, шановні випускники!

/Files/images/svyata/vipusk2016/21.JPG