Відвідування бібліотеки

2015-10-26

/Files/images/ekskurs/5-a/Вхід.jpg

26 жовтня 2015 року учні 5-А та 5-Б класів школи отримали змогу відвідати Державну бібліотеку України для юнацтва, яка знаходиться на проспекті 40-річчя Жовтня 122.

Спеціально для п'ятикласників працівники бібліотеки влаштували ознайомлюючу екскурсію.

Учні дізнались, що Державна бібліотека України для юнацтва гостинно прочиняє двері молодим читачам уже понад тридцять років.

Спершу відбулась бесiда в Інтернет-центрi, яку проводила Людмила Григорiвна Виноградова, виконуюча обов'язки завiдувача вiддiлом по роботi з електронними ресурсами.

/Files/images/ekskurs/5-a/26102015441.jpg

В iнформацiйному вiддiлi екскурсію продовжила Янушко Тетяна Олексiївна, заступник директора з інформаційних технологій. Учні мали змогу дізнатись про правила особистої безпеки в мережі Інтернет.

Далі п’ятикласники побували у відділі мистецтв, де завідувач відділом Острова Ліна Вікторівна розповідала про мистецькі гуртки при бібліотеці.

/Files/images/ekskurs/5-a/26102015443.jpg

Третім був відділ абонементу. З особливостями його роботи познайомила завідувач відділу Зоя Павлівна Подолян. У відділі абонементу учні дізнались, як можна записатись до бібліотеки.

/Files/images/ekskurs/5-a/26102015445.jpg

Екскурсію продовжила завідувач відділом періодичних видань Липець Наталія Василівна.

/Files/images/ekskurs/5-a/26102015448.jpg

/Files/images/ekskurs/5-a/26102015449.jpg

/Files/images/ekskurs/5-a/26102015452.jpg

Дуже зацікавив учнів відділ літератури іноземними мовами, де розповідь провадила Поліжко Лариса Костянтинівна. Увазі юних читачів запропонували добірку книг про культуру інших країн, особливо дітей зацікавила розповідь бібліотекаря про японську культуру.

/Files/images/ekskurs/5-a/26102015453.jpg

Останім був відділ читальних залів, де екскурсію проводила завідувач Тетяна Володимирівна Шалопут.

/Files/images/ekskurs/5-a/26102015457.jpg

Завершенням змістовної екскурсії стала гра «Кращий ерудит», у якій учні змогли продемонструвати знання з української мови та літератури, зарубіжної літератури та народознавства. А також інсценування казки «Ріпка» за участі наших п’ятикласників.

Вийшли з бібліотеки учні з натхненним бажанням поринути у чарівний світ книги!

Інформацію підготували:

Тимошенко К.О., класний керівник 5-Б класу