НАШІ УЧИТЕЛІ

/Files/images/uchitel/oll.JPG2013-2014 н.р.

Учителі української мови та літератури

/Files/images/uchitel/українська мова.JPG

Король Ольга Миколаївна

Категорія - вища. Учитель-методист. Стаж: 30 років у СЗШ №132. Голова методичного обєднання вителів школи й району.

Учні є щорічними переможцями й призерами районних та міських олімпіад та наукових робіт ман

Кубасова Галина Кирилівна

Категорія - вища. Старший учитель. Стаж: 25 років; у СЗШ №132 – 25 років

Учні є щорічнимипереможцями й призерами районних та міських олімпіад та наукових робіт ман

Мовчанюк Світлана Володимирівна

Категорія - вища. Стаж: 21 рік ; у СЗШ №132 – 12 років

Учні є щорічними переможцями й призерами районних та міських олімпіад , Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Шевченка, Конкурс-відгук на кращу дитячу прозу

Суркова Світлана Вікторівна

Категорія - вища. Старший учитель. Стаж: 42 років ; у СЗШ №132 –27. Учні є щорічними переможцями й призерами районних та міських олімпіад

Бондарюк Лілія Анатоліївна

Категорія - ІІ. Стаж: 7 років ; у СЗШ №132 – 1рік

Колісніченко Катерина Олександрівна

Спеціаліст. Стаж: 7 років ; у СЗШ №132 – 1рік

Учителі математики та інформатики

/Files/images/uchitel/DSCF0539.JPG

Хлоп’яча Тетяна В’ячеславівна

Голова методичного об'єднання. Вчитель математики, категорія – вища, вчитель - методист

Дрожжа Людмила Миколаївна

Липницька Олена Олександрівна

Добриднік Марія Мусіївна

Вчитель математики, категорія – вища, старший вчитель

Москун Наталія Василівна

Крайнюк Тетяна Василівна

Вчитель інформатики, категорія – вища, старший вчитель

Дідковська Надія Василівна

Вчитель інформатики, категорія - вища, старший вчитель

Кафедра англійської мови

/Files/images/uchitel/іноземна_мова.JPG

Бондаренко Наталія Федорівна

– старший вчитель, вища категорія, голова МО, наставник молодих спеціалістів, педагогічний керівник робіт МАН. Учні переможці: два 2-х місця МАН у районі 2012р., два 2-х і одне 3-тє місця МАН у районі 2013 р., англомовні майстер-класи; нагороджена грамотою Головного управління Освіти і Науки за сумлінну творчу працю та високу професійну майстерність; нагороджена грамотою Головного управління Освіти і Науки за сумлінну творчу працю у справі навчання і виховання підростаючого покоління(2002р.); нагороджена Почесною Грамотою Міністерства Освіти і Науки України за багаторічну сумлінну працю та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління (2007р.); нагороджена подякою Управління Освіти Голосіївського району в місті Києві.

Кирилова Світлана Вікторівна

– вища категорія. Участь у конкурсі «Вчитель року» - 3 місце. Англомовні майстер-класи; нагороджена грамотою Управління освіти Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації за 3 місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2012» у номінації «Іноземна мова» (англійська).

Єфанова Юлія Тарасівна

– вчитель 2-ї категорії. Лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» - 2013 р.

Дуброва Діана Вікторівна

– 2 місце у конкурсі «Золоте перо» Міжнародної школи «Меридіан», участь у англомовних майстер-класах; шкільна газета «Вікна» - верстальник, фотограф.

Ільченко Інна Олегівна

– участь у англомовних майстер-класах.

Шведенко Юлія Анатоліївна

– шкільна газета «Вікна» - редактор, кореспондент.

Кравець Л.С.

– знайомиться з роботою у школі; на останньому курсі КНЛУ була відкомандирована у числі найкращих 10 студентів КНЛУ на семінар «Planspiel” – “Europa” – кланова гра «Європа».

Кафедра природничих наук

/Files/images/uchitel/природничі_науки2.JPG

Волошко Раїса Павлівна

– вчитель біології, вчитель вищої категорії, голова МО, наставник молодих спеціалістів, педагогічний керівник МАН. Учні Раїси Павлівни – переможці МАН посіли 2 місця в районі і 3 місце на місті.

Калашникова Людмила Миколаївна

– вчитель біології, вчитель вищої категорії, наставник молодих спеціалістів. Учні-переможці олімпіад в районі посіли 2 місце.

Шанюк Марія Степанівна

– вчитель хімії, вчитель вищої категорії, учні беруть участь в олімпіадах з хімії, стали призерами районних та приймали участь у міських олімпіадах. Випускники продовжили справу вивчення хімії, захистили кандидатські та докторські дисертації з хімії, працюють у вищих навчальних закладах. Нагороджена почесною грамотою Голосіївської районної адміністрації та Міністерства Освіти і Науки України; медаллю «Відмінник освіти».

Заболотня Наталія Петрівна

– вчитель географії, учитель 2 категорії, педагогічний керівник МАН; учень посів 1 місце по м. Києву. Учні Наталії Петрівни брали участь у районних олімпіадах з географії і зайняли почесні 2 місця.

Павленко Таїсія Василівна

вчитель біології та географії, молодий спеціаліст, працює в школі другий рік; прагне зробити свій предмет цікавим для вивчення.

Всі вчителі кафедри сумлінно творчо працюють та мають високу професійну майстерність.

Кафедра учителів початкових класів

/Files/images/uchitel/початкова школа.JPG