Батьківські збори

З 23 по 26 січня 2017 року в школі І-ІІІ ступенів № 132 відбулися загальношкільні батьківські збори та батьківські збори учнів 1 – 11 класів.

На зборах розглядалися і обговорювалися питання навчання, виховання та здорового способу життя. Класним керівникам було рекомендовано провести бесіди щодо збалансованого харчування дітей у родині, особливо під час сніданку.

Також на розгляд та обговорення були винесені наступні питання:

1. Про закінчення 2016-2017 навчального року.

2. Про державну підсумкову атестацію в 4-х, 9-х, 11-х класах.

3. Фінансовий звіт заступника голови батьківського комітету школи Максименко І. А. про внесення і використання матеріальних коштів до батьківського комітету школи з 01.09. по 31.12.2016 року. (Детальний письмовий звіт про надходження та використання коштів, капітальний ремонт, придбання обладнання та матеріалів, передано в кожен клас для ознайомлення батьків).

4. Про надходження добровільних внесків від благодійників до Благодійної організації «Благодійний фонд розвитку освіти «Школа ХХІ-століття» за 2016 рік (директор Благодійної організації «Благодійний фонд розвитку освіти «Школа ХХІ-століття» Бондар Ю.М.). Звіт подано головам батьківських комітетів класів з метою ознайомлення батьків).

5.Ознайомлення батьківської громадськості школи з бюджетним фінансуванням на розвиток матеріально-технічної бази школи та проведені ремонтні роботи. Усього було виділено 1291433,00 грн. Даний звіт передано в кожний клас для ознайомлення батьків.

6. Усі звіти розміщені на інформаційному стенді у фойє школи та на сайті школи.

Звіт батьківського комітету та Благодійного фонду школи

/Files/images/batkvskiy_komtet/2016/1.jpg